18-20 października odbyły się największe branżowe targi franczyzowe w PKiN w Warszawie. 

Targi Franczyzy to 3 dni spotkań, 200 firm franczyzowych i 7 tysięcy przedsiębiorców zainteresowanych otwarciem własnej firmy pod znanym brandem. Swój pomysł na biznes prezentują tu przedstawiciele znanych marek z kraju i zagranicy, którzy aktywnie szukają przyszłych franczyzobiorców. Uczestnicy targów mają do wyboru licencje sieci franczyzowych z kilkunastu branż.  

Odwiedzający targi mieli okazję zawitać na stoisko PZU, na którym mogli zapoznać się z zasadami otwarcia własnego biura agenta. Targi były świetną okazją do bezpośrednich spotkań z przyszłymi partnerami biznesowymi. Odbyliśmy wiele ciekawych rozmów o ofercie współpracy z PZU i nawiązaliśmy obiecujące kontakty. Zdziwienie budził fakt, że PZU nie pobiera opłaty franczyzowej i tak mocno wspiera agenta na każdym etapie działalności. Cieszymy się, że pomysł na biznes z PZU był tak pozytywnie odbierany. Mamy dobre doświadczenia po podobnych targach w Katowicach, zaowocowały one np. otwarciem biura w Gorzowie Wielkopolskim, o którym więcej piszemy TUTAJ

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z targów:

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą franczyzową i kontaktu z nami.

Pierwszą osobą z którą możesz się skontaktować i szerzej porozmawiać o otwarciu biura jest nasz koordynator.
Każdy z nich nie tylko przeprowadzi Cię przez cały proces otwarcia biura, ale również będzie wsparciem przy poszukiwaniu odpowiedniego lokalu.