Franczyza z PZU

Czym jest franczyza? To udostępnienie własnego, sprawdzonego pomysłu na biznes innemu podmiotowi. Franczyza jest jak magnes, przyciąga swoją siłą, która tkwi w marce, usłudze i oferowanym produkcie. Przedsiębiorca może korzystać z pomysłu i prestiżu marki, działa samodzielnie, ale musi przestrzegać norm ustalonych w umowie franczyzowej.

PZU to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce i najlepiej rozpoznawalna marka ubezpieczeniowa. Stale podnosimy standardy i dbamy o jak największą dostępność biur w całej Polsce. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom zmieniającego się rynku ubezpieczeniowego, stworzyliśmy program Agent 3.0, dzięki któremu skutecznie docieramy do klientów, a naszym pośrednikom dajemy szansę na maksymalne wykorzystanie potencjału sprzedażowego.

Program przewiduje trzy poziomy, charakteryzujące się różną formą wsparcia oferowanego przez PZU. Dopasowaliśmy je na miarę potrzeb i możliwości agentów w małych i dużych miejscowościach. Zapewniamy perspektywę rozwoju naszym doświadczonym partnerom, a początkującym chcemy ułatwić start w biznesie.

Rozpocznij swój biznes pod szyldem PZU
Wybierz poziom dopasowany do Twoich możliwości

Ilość 
Naszych biur:
1 512


Dlaczego warto z nami współpracować?
Jesteśmy po to, aby Cię wspierać.

  • Nasze agencje powstają na terenie całego kraju, nie tylko w dużych aglomeracjach, ale także w małych miejscowościach.
  • Nowe biura to przejrzysta i nowoczesna aranżacja przestrzeni oraz najwyższa jakość obsługi, doceniana przez miliony klientów.
  • Rozpoczynając współpracę z PZU, stajesz się częścią jednolitej
    i dynamicznej sieci sprzedaży oraz gwarantem obsługi klienta na najwyższym poziomie.
  • Biura agencyjne tworzą sieć placówek działających na lokalnych rynkach ubezpieczeniowych. Wzbudzają zaufanie klientów, dlatego mają bardzo dobre wyniki sprzedażowe.
  • Dzięki stworzonemu przez PZU modelowi otwarcia własnej agencji ubezpieczeniowej, już przy niewielkich nakładach finansowych, możesz w prosty sposób rozpocząć swój biznes. Nie pobieramy żadnych opłat franczyzowych ani na początku, ani w trakcie współpracy.
  • Otwierając nowe biuro, otwierasz się także na nowe możliwości. Zdobędziesz wiedzę, która będzie procentowała w przyszłości. Otrzymasz od nas pełne wsparcie merytoryczne oraz logistyczne. Wystarczy, że zdecydujesz się wykorzystać nasze doświadczenie.

Otwórz z nami własne biuro! O tym jak to zrobić przeczytasz  

TUTAJZobacz wypowiedź naszego Agenta 2.0:

Najstarsza placówka:
Poznań, al. Wielkopolskie 29
Otwarta w dn: 30.01.2014

Największa placówka:
Świecie, Hallera 4
64 m2
9 stanowisk obsługi

Największy Agent:
Jacek Fiuczek
Warka, Warszawska 45

Agenci z największą ilością placówek:
Hubert Żyła
Zofia Grudowska
Daniel Narowski
Maciej Janeczko
4 biura