Franczyza z PZU

Czym jest franczyza? Opisując ją w prosty sposób można powiedzieć, że to nic innego jak udostepnienie swojego sprawdzonego pomysłu na biznes innemu podmiotowi. Franczyza jest jak magnes, a jego siła tkwi w marce, usłudze i produkcie, który oferuje. Przedsiębiorcy korzystając z siły franczyzodawcy działają samodzielnie, jednak muszą przestrzegać norm ustalonych przez twórcę systemu w umowie franczyzowej.

PZU to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce i najlepiej rozpoznawalna marka ubezpieczeniowa. Nowe biura to przejrzysta i nowoczesna aranżacja przestrzeni oraz nowa jakość obsługi doceniana przez miliony klientów. Rozpoczynając współpracę z PZU, stajesz się częścią jednolitej i dynamicznej sieci sprzedaży oraz gwarantem obsługi klienta na najwyższym poziomie

Ilość 
Naszych biur:
1 307

Stale zwiększamy swoją dostępność. Do tego celu została stworzona mapa obrazująca miejsca, w których wciąż placówek jest niewiele w stosunku do liczby ludności lub takiego biura jeszcze nie ma. Otwierając nowe biuro, otwierasz się także na nowe możliwości. Zdobędziesz wiedzę, która będzie procentowała w przyszłości. Otrzymasz od nas pełne wsparcie merytoryczne oraz logistyczne. Wystarczy, że zdecydujesz się wykorzystać nasze doświadczenie.

Dzięki modelowi otwarcia agencji ubezpieczeniowej, który proponuje PZU, można rozpocząć działalność przy niewielkich nakładach inwestycyjnych, a z PZU będzie to prostsze.

Dlaczego?

  • Biura agencyjne tworzą sieć placówek działających na rynku ubezpieczeniowym. Wzbudzają zaufanie klientów, dlatego mają bardzo dobre wyniki.
  • Biura powstają na terenie całego kraju, nie tylko w dużych aglomeracjach, ale także w małych miejscowościach.
  • Nie pobieramy żadnych opłat: ani na początku współpracy, ani w jej trakcie.

Najstarsza placówka:
Poznań, al. Wielkopolskie 29
Otwarta w dn: 30.01.2014

Największa placówka:
Świecie, Hallera 4
64 m2
9 stanowisk obsługi

Największy Agent:
Jacek Fiuczek
Warka, Warszawska 45

Agenci z największą ilością placówek:
Hubert Żyła
Zofia Grudowska
Daniel Narowski
4 biura

© PZU 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone