Lucyna Dutkowska, Gorzów Wielkopolski , Chrobrego 29

https://ldutkowska.agentpzu.pl

Nasza agentka Lucyna Dutkowska po targach franczyzowych w Katowicach, zdecydowała się na własny biznes pod szyldem PZU. Otwarcie biura agenta w standardzie 2.0 było bardzo dobrą decyzją.

Nowe biuro w standardzie 2.0 znajduje się w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, przy ulicy Chrobrego 29. Okolica jest dobrze skomunikowana, przebiega przez nią jedna z głównych linii tramwajowych. Miejsca parkingowe dla klientów są łatwo dostępne. W lokalu zostały zaaranżowane dwa stanowiska obsługi. Agentka zaplanowała oficjalne otwarcie biura z dużą dbałością o szczegóły. Wspólnie z zespołem przygotowała to ważne dla niej wydarzenie. Z wyprzedzeniem zaprosiła gości. W spotkaniu oprócz przedstawili zespołu i obszaru, wzięli udział agenci, znajomi, przyjaciele i rodzina.

Zapraszamy na krótką rozmowę z właścicielką biura, Lucyną Dutkowską.

Co wpłynęło na to, że podjęłaś współpracę z PZU SA?
Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad zmianą branży. Będąc na targach franczyzowych w Katowicach, zwróciłam uwagę na stoisko PZU. Podjęłam decyzję, że jeśli mam działać w branży ubezpieczeniowej, to chcę współpracować z najbardziej renomowanym i znanym ubezpieczycielem w Polsce.

Dlaczego od początku zdecydowałaś się na otwarcie biura 2.0?
Zdaję sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach wśród tak dużej konkurencji, klient oczekuje kompleksowej obsługi w miejscu, gdzie może będzie czuł się swobodnie i będzie mógł spokojnie porozmawiać z agentem. Biuro stwarza właśnie takie możliwości. Mając własny lokal z dobrą lokalizacją w centrum miasta, nie wyobrażałam sobie, żeby współpracować z PZU wyłącznie jako agent terenowy. Później sprawy potoczyły się już bardzo szybko – zrobiłam wymagane uprawnienia, wyremontowałam lokal i zaczęłam działać…

Jakie są zatem Twoje dotychczasowe spostrzeżenia na temat funkcjonowania biura?
Biuro otwarte jest dopiero od miesiąca. Dzięki dobrej lokalizacji i oznakowaniu, wygląda profesjonalnie i przyciąga uwagę klientów. Dużo osób przychodzi żeby po prostu je zobaczyć i spytać o ofertę. Jestem pewna, że otwarcie biura to trafna decyzja.

Ubezpieczenia to dla Ciebie przecież nowa branża, w jaki sposób zachęcasz klientów do skorzystania z Twoich usług?
Codziennie dzwonię do swoich dotychczasowych klientów zachęcając ich do wizyty. Przy każdej okazji mówię, że jestem agentem PZU, zawsze noszę przy sobie wizytówki, proszę znajomych i rodzinę o polecenia. Mam również w planie rozreklamować swoje usługi w lokalnych mediach.

Jak w takim razie widzisz siebie i swoje biuro za 2 lata?
Jako agenta z doświadczeniem i dużym gronem klientów, planuję rozwój firmy i zatrudnienie przynajmniej 1 osoby.

Agnieszka Czarnecka

Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży

Zawsze z dużą przyjemnością i zainteresowaniem uczestniczę w uroczystych otwarciach biur naszych agentów. Monika Pawelczyk – kierownik w zespole w Gorzowie Wielkopolskim, jest prekursorem organizacji takich wydarzeń w obszarze zachodniopomorskim. W minionych 12 miesiącach Monika uruchomiła 3 biura w standardzie 2.0, najwięcej spośród wszystkich naszych zespołów. Biura te zostały także zgłoszone do konkursu „Jasne, że własne…”. Każde z nich otrzymało nagrodę, w tym dwa – główną. Pani Lucyna Dutkowska została wyróżniona w VI etapie konkursu, w czerwcu. Zajęła 3 miejsce. Biuro zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych. Pani Lucyna wraz z mężem, który towarzyszy jej w przedsięwzięciu, bardzo starannie przygotowali lokal, według naszych standardów. Agentka wyznaczyła swoje własne cele, aby profesjonalnie i efektywnie obsługiwać klientów. To co jest przeze mnie szczególnie zauważalne to zwykła, codzienna życzliwość i sympatia, które emanują od pani Lucyny. Jestem przekonana, że przy dotychczasowym zaangażowaniu, a także wsparciu ze strony zespołu, biuro na długi czas wpisze się w krajobraz ubezpieczeniowy w Gorzowie Wielkopolskim.

Monika Pawelczyk

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Biuro Lucyny Dutkowskiej jest trzecim, które zostało uruchomione w ZS AW Gorzów Wielkopolski 214, w którym mam przyjemność być kierownikiem od dwóch lat. Agentka współpracuje z PZU SA od kilku miesięcy i od razu zdecydowała się na prowadzenie agencji w biurze. Lucyna przebyła bardzo ciekawą drogę zawodową. Po kilkudziesięciu latach działalności gospodarczej w branży dóbr konsumpcyjnych, zdecydowała się na sektor finansowy. Na nowej drodze zawodowej wykorzystuje kontakty z poprzedniej działalności. Jest osobą niezmiernie pogodną i bardzo dbającą o relacje. Sądzę, że zaangażowanie i perfekcjonizm zagwarantują jej sukces. Szczególnie warto zwrócić uwagę na dobrą atmosferę współpracy w zespole. Wiele osób wspiera Lucynę. Są to agenci, a szczególne specjalista produktowy Justyna Głowacka. Justyna z dużym zaangażowaniem towarzyszy wszystkim adeptom w codziennej pracy. Nie do przecenienia jest także wsparcie rodziny, która bardzo licznie uczestniczyła w uroczystym otwarciu biura. Wiem, że Lucyna ze swoim optymizmem i zdecydowanym dążeniem do celu, zrealizuje swoje marzenia zawodowe.