Osiągnęliśmy imponującą liczbę 1500 biur agentów wyłącznych PZU w całej Polsce. Na koniec sierpnia 2019 r. zaplanowano uroczyste otwarcie biura Agent 2.0 w Górze Kalwarii. Pani Joanna Lis, właścicielka placówki, nie miała pojęcia, że to właśnie jej biuro jest tym szczęśliwym numerem 1500. Wybraliśmy się na to wydarzenie, by wspólnie świętować osiągnięcie zamierzonego celu. Zapraszamy na relację z tego wyjątkowego otwarcia.

28 sierpnia do Góry Kalwarii przyjechało wielu gości, by wspólnie z agentką Joanną Lis świętować nie tylko otwarcie nowej placówki, ale także fakt, że jest to 1500. biuro agenta PZU. Tyle lokalizacji firma stworzyła w całej Polsce, w małych i dużych miejscowościach. Dzięki temu, jesteśmy jeszcze bliżej naszych klientów. To dla nich nasi agenci są dostępni w swoich eleganckich, profesjonalnych placówkach. 


Zapraszamy na krótki film, w którym pokazujemy nie tylko fragmenty z otwarcia biura w Górze Kalwarii, ale też inne lokalizacje i ich właścicieli, a także ludzi zaangażowanych w proces powstawania biur. Nie wszystkich udało się uchwycić w filmie, ale wszystkim, którzy dołożyli swoją dobrą energię, ciężką pracę i zaangażowanie we wspólny sukces, dziękujemy!


Zapraszamy na rozmowę Sebastiana Oliszewskiego - Koordynatora ds. Sieci Placówek Agencyjnych z właścicielką biura - Panią Joanną Lis

Pani Joanno, jest Pani 1500. Agentem 2.0 w Polsce. Gratuluję! Jaka była Pani droga do miejsca, w którym jest Pani teraz?
Swoją ścieżkę kariery w PZU rozpoczęłam w 1986 roku, pełna ambicji i chęci do rozwoju. Od 1997 roku byłam Agentem Wyłącznym Terenowym i następnie otworzyłam biuro w Chynowie. Wraz z wejściem nowego projektu, przekształciłam biuro w Agencję 2.0. Każdy dzień pracy był dla mnie wyzwaniem, który motywował mnie do działania. Tak zostało do dnia dzisiejszego. 

Posiada Pani Placówkę w Chynowie i Górze Kalwarii. Jak się zarządza biurami Agent 2.0 na co dzień?
Najważniejszym fundamentem jest współpraca z moim zespołem, który na co dzień pracuje w biurze w Chynowie i w nowo powstałej placówce w Górze Kalwarii. Skupiamy się na profesjonalnym i indywidualnym podejściu do klienta. Wykwalifikowany zespół każdego dnia bada potrzeby klienta i dopasowuje ofertę do jego potrzeb. Dzięki wieloletnim prowadzeniu biura w Chynowie i odnoszonych tam sukcesach, zdecydowałam się na otwarcie nowego biura. Postawiłam na rozwój. 

Kto jest dla Pani wsparciem w codziennej pracy? Proszę powiedzieć nam kilka słów o Pani współpracownikach
Pracuję z młodym zespołem, są dla mnie motywacją każdego dnia do podnoszenia poziomu profesjonalizmu. Dzięki faktowi, że jesteśmy różne, uzupełniamy się i potrafimy dostosować się do różnych klientów.

Na uroczystym otwarciu Biura byli obecni przyjaciele, koledzy, pracownicy PZU. Jak Pani przeżyła to wydarzenie?
Było to dla mnie niezwykle ważne i piękne wydarzenie. Fakt, że PZU doceniło moją pracę i zaangażowanie było niezwykle budujące. Czułam się niezwykle dumna widząc tylu gości, kolegów, przyjaciół. Dodało mi to wiary w to, że moja praca ma sens i jest doceniana. Zaproszono mnie też na Kongres Sprzedaży, a to ogromne wyróżnienie dla agenta.

Co jest dla Pani motywacją w pracy?
Motywacją dla mnie jest zadowolenie moich klientów oraz fakt, że dzięki mojej pracy mogą czuć się bezpieczni. W swojej karierze nie raz słyszałam jak bardzo fakt bycia ubezpieczonym pomógł moim klientom w codziennym życiu.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy pięknego biura i fantastycznego otwarcia, dziękujemy za miłe przyjęcie i życzymy samych sukcesów!

Małgorzata Gargas – Marut

Małgorzata Gargas – Marut

Dyrektor Sprzedaży Obszaru Mazowieckiego Południe

Małgorzata Gargas – Marut

Pani Joanna jest niezwykle pozytywną osobą, nastawioną na rozwój oraz dobro swoich klientów. Z niezwykłą starannością i profesjonalizmem zarządza swoimi placówkami oraz współpracownikami. Jest mi niezwykle miło, że została 1500. Agentem 2.0 w Polsce bo włożyła mnóstwo pracy i zaangażowania w nowe biuro w Górze Kalwaria. Jest to niewątpliwie powód do dumy dla mnie i całej naszej firmy.