PZU na Targach Franczyza 2019 w PKiN

Targi Franczyzy to 3 dni spotkań, 200 konceptów franczyzowych i 7 tysięcy przedsiębiorców zainteresowanych otwarciem własnej firmy pod znaną marką. 17-19 października byliśmy ze stoiskiem PZU na targach, które odbywały się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Po raz kolejny byliśmy obecni na jednych z największych targów franczyzowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Stoisko PZU, podobnie jak w ubiegłym roku, cieszyło się dużą popularnością odwiedzających. Targi to okazja do bezpośrednich spotkań z przyszłymi partnerami biznesowymi i możliwość pogłębienia wiedzy o możliwości otworzenia własnego biznesu pod szyldem PZU. 

Zachęcamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami na temat otwarcia własnego biura agenta. Zebraliśmy je w krótkiej animacji poniżej, a także w opisie - TUTAJ.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą franczyzową i kontaktu z nami:

Pierwszą osobą z którą możesz się skontaktować i porozmawiać o otwarciu biura jest nasz koordynator.
Każdy z nich nie tylko przeprowadzi Cię przez cały proces otwarcia biura, ale również będzie wsparciem przy poszukiwaniu odpowiedniego lokalu.

Jakub Gorayski

Jakub Gorayski

Kierownik Zespołu Zarządzania Siecią Placówek Agencyjnych

Jakub Gorayski

To już czwarte Targi Franczyzy w PKiN, w których uczestniczyliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji oraz prowadzonych rozmów na temat wspólnego biznesu z PZU. W tym roku zebraliśmy kilkadziesiąt kontaktów biznesowych i wierzę, że wkrótce podpiszemy dobre jakościowo umowy agencyjne. Mimo zbudowania sieci liczącej ponad 1500 placówek, nadal widzimy potencjał na kolejne biura w mniejszych miejscowościach, gdzie jeszcze nie jesteśmy obecni, ale także w dużych miastach. Nasza oferta wyróżnia się na tle podobnych konceptów z branży finansowej brakiem opłat oraz zakresem wsparcia jakie oferujemy. Mówimy tu nie tylko o wyposażeniu biura w meble czy oznakowaniu placówki, ale też o kompleksowym programie wdrożenia, szkoleniach, opiece kierowników sprzedaży i atrakcyjnym systemie wynagrodzenia. W naszej branży klienci nadal potrzebują doradztwa i kontaktu z ekspertem w zakresie ubezpieczeń. W PZU stawiamy więc na sieć wyłączną agentów ubezpieczeniowych, którzy spełniając najwyższe standardy obsługi, będą w stanie zaspokoić oczekiwania klientów w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, życiowych, zdrowotnych i innych produktów z szerokiej oferty Grupy PZU.