Magdalena Rudowska - Kosewska, Warszawa , Sternicza 100

https://mrudowska.agentpzu.pl

Nasza agentka otworzyła piękne biuro przy ul. Sterniczej 100 w Warszawie. W ciągu roku, zmieniła jego standard na najwyższy - Agent 3.0. Oficjalna inauguracja nowego standardu miała miejsce 7 maja. Licznie przybyli goście, byli zachwyceni nową aranżacją wnętrza. Zapraszamy na rozmowę Sebastiana Oliszewskiego - Koordynatora ds. Sieci Placówek Agencyjnych z agentką, panią Magdaleną Rudowską.

Pani agencja to pierwsze biuro w standardzie Agent 3.0 w Warszawie. Co to dla Pani znaczy?
Jest to oczywiście dla mnie ogromne wyróżnienie i zaszczyt .Motywuje mnie to do dalszej pracy i rozwoju. W przyszłości myślę o otwarciu kolejnej placówki.

Jakie korzyści płynące z udziału w programie Agent 3.0 są dla Pani najważniejsze?
Pomijając korzyści materialne związane z zaangażowaniem PZU w wyposażenie naszego biura, bezcennym jest wzrost prestiżu i postrzegania mojej agencji przez moich klientów oraz pozyskiwanie nowych klientów "z ulicy" i z mojej strony internetowej, stworzonej przez PZU. Bardzo sobie cenię również bezpośrednią współpracę z ZUW.

Jak na co dzień klienci komentują odnowione wnętrze agencji?
Wszystkim podoba się nasze biuro, zwłaszcza klientom, którzy pamiętają moje poprzednie biuro przy ul. Człuchowskiej.

Na wydarzeniu, podczas którego świętowała Pani zmianę standardu swojej agencji, było obecnych wielu gości, co to dla Pani znaczy?
Jest to oczywiście dla mnie ogromny zaszczyt, że tak wielu gości z PZU i klientów przyjęło zaproszenie i brało udział w uroczystym otwarciu biura. Niewątpliwie jest to dowód na to, że sprawdzamy się we współpracy z klientami i z PZU.

Co mogłaby doradzić Pani osobom zastanawiającym się nad wejściem do programu Agent 3.0?
Zachęcam wszystkich agentów, którzy chcą się rozwijać, aby podjęli wyzwanie otwarcia Agencji 3.0. Oczywiście trzeba w to przedsięwzięcie zainwestować sporo trudu i pieniędzy, ale z perspektywy czasu wiem, że była to słuszna decyzja.

Relację z pierwszego otwarcia tej placówki, jeszcze w standardzie 2.0, można zobaczyć TUTAJ

Dariusz Koziński

Dariusz Koziński

Dyrektor Sprzedaży - Obszar Mazowiecki Północ

Dariusz Koziński

Pani Magdalena Rudowska to modelowy przykład biznesowego nastawienia na każdego Klienta i śmiało ją można stawiać jako wzór w tym aspekcie. Cenię w niej to, że koncentruje się na szukaniu rozwiązań po to aby realizować swoje wyzwania. Jest bardzo ambitna i zawsze wywiązuje się z naszych umów i ustaleń. Choć mogłaby już osiąść na laurach, mając duży portfel klientów, mimo wszystko ma naturalną potrzebę rozwoju i konsekwentnie ją realizuje.

Wioleta Biedrzycka

Wioleta Biedrzycka

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych - Zespół Sprzedaży 137

Wioleta Biedrzycka

Magdalena Rudowska-Kosewska jest agentem na poziomie Lider Plus, który dostarcza największy przypis składki. Pani Magdalena jest osobą zdeterminowaną, ambitną i nastawioną na sukces. Ma pomysł na swój własny biznes i chętnie wdraża nowe rozwiązania, służące jego rozwojowi. Jej postawa prokliencka i pełen profesjonalizm, pozwalają na budowanie długotrwałych relacji z klientami, które są oparte na wzajemnym zaufaniu. Jestem dumna z możliwości współpracy z taką przedsiębiorczą osobą. Co więcej, jestem przekonana, że otworzone przez Panią Magdalenę pierwsze biuro w standardzie Agent 3.0 w Obszarze Mazowieckim Północ, ułatwi dalszy dynamiczny rozwój jej agencji i zapewni przynależność do elitarnej grupy partnerów biznesowych naszej firmy, którzy osiągnęli najwyższy stopień rozwoju na ścieżce kariery Agenta Wyłącznego PZU.