Gościliśmy z naszym stoiskiem na targach franczyzowych "Franczyza EXPO 2019", które odbyły się 2 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Byliśmy tam obecni jako wystawca i sponsor tytularny. 


Stoisko PZU odwiedzały osoby zainteresowane rozpoczęciem własnego biznesu, z którymi przeprowadziliśmy wiele ciekawych rozmów. Nasi specjaliści opowiadali o oferowanym wsparciu, o specyfice pracy agenta, czy o możliwościach rozwoju. Przedstawiali argumenty za tym, dlaczego warto otworzyć własne biuro agenta ubezpieczeniowego pod szyldem PZU. Zapraszamy na relację foto z tego wydarzenia.

Zachęcamy także do zapoznania się z podstawowymi informacjami na temat otwarcia własnego biura agenta. Zebraliśmy je w krótkiej animacji poniżej, a także w opisie - TUTAJ.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą franczyzową i kontaktu z nami.

Pierwszą osobą z którą możesz się skontaktować i szerzej porozmawiać o otwarciu biura jest nasz koordynator.
Każdy z nich nie tylko przeprowadzi Cię przez cały proces otwarcia biura, ale również będzie wsparciem przy poszukiwaniu odpowiedniego lokalu.


Lucyna Dutkowska

Lucyna Dutkowska

Agent Wyłączny PZU, Gorzów Wielkopolski, ul. Chrobrego 29

Lucyna Dutkowska

Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad zmianą branży. Będąc na targach franczyzowych w Katowicach w 2018 roku, zwróciłam uwagę na stoisko PZU. Podjęłam decyzję, że jeśli mam działać w branży ubezpieczeniowej, to chcę współpracować z najbardziej renomowanym i znanym ubezpieczycielem w Polsce. Zdaję sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach wśród tak dużej konkurencji, klient oczekuje kompleksowej obsługi w miejscu, gdzie może będzie czuł się swobodnie i będzie mógł spokojnie porozmawiać z agentem. Biuro stwarza właśnie takie możliwości. Mając własny lokal z dobrą lokalizacją w centrum miasta, nie wyobrażałam sobie, żeby współpracować z PZU wyłącznie jako agent terenowy. Później sprawy potoczyły się już bardzo szybko – zrobiłam wymagane uprawnienia, wyremontowałam lokal i zaczęłam działać… To była bardzo dobra decyzja. Dziś jestem właścicielką profesjonalnego biura ubezpieczeniowego.