Rośniemy w siłę, stale podnosimy standardy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych agentów, zwiększając możliwości na otwarcie własnego biura. 

Przykładowa aranżacja biura Agent 3.0


Dbamy o jak największą dostępność placówek w całej Polsce.

Stworzyliśmy program Agent 3.0, dzięki któremu otwieramy się na jeszcze więcej profesjonalnych biur agenta w całym kraju. Program przewiduje trzy poziomy, charakteryzujące się różną formą wsparcia oferowanego przez PZU. Dopasowaliśmy je na miarę potrzeb i możliwości agentów w małych i dużych miejscowościach. Chcemy ułatwić start w biznesie naszym partnerom oraz zapewnić im możliwie najwyższe wsparcie i rozwój.

 

Wkraczamy w kolejny etap rozwoju wystandaryzowanych biur agentów PZU.

 Agent 3.0 to kolejny krok rozbudowujący naszą ofertę dla agentów zainteresowanych prowadzeniem biura. Co to oznacza w praktyce?

„Rozumiejąc różne potrzeby agentów, wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom – rozszerzyliśmy więc naszą ofertę otwarcia placówki agencyjnej o dwa nowe poziomy. Dzięki temu możemy idealnie dopasować potencjał danego miejsca i możliwości agenta, utrzymując jednocześnie standardy PZU.” – mówi Jakub Gorayski, Koordynator ds. Zarządzania Siecią Placówek Agencyjnych PZU.

Przykładowa aranżacja biura Agent 3.0

Do sprawdzonego już programu Agent 2.0 dodaliśmy dwa poziomy. Agent 1.0 – dedykowany partnerom, którzy chcieliby otworzyć biuro w niewielkiej miejscowości
i profesjonalnie obsługiwać swoich klientów, zgodnie ze standardami PZU. Poziom Agent 3.0 – to najwyższy standard obsługi, a także aranżacji wnętrza, ale też większe wymagania związane z prowadzeniem biura.

„Jako największa firma ubezpieczeniowa w kraju, czujemy się odpowiedzialni za wyznaczanie kierunku rozwoju branży i dbanie o najwyższe standardy jakości. Dlatego też wdrażamy program Agent 3.0, który z pewnością wpłynie na zadowolenie naszych klientów i zwiększenie dostępności do sieci sprzedaży. Rozbudowany program, będzie jeszcze bardziej atrakcyjną formą współpracy dla agentów, co mamy nadzieję, przełoży się na obopólne korzyści.” – mówi Paweł Rabiński, Kierownik Zespołu Zarządzania Siecią Placówek Agencyjnych. Podstawowe różnice w poziomach programu Agent 3.0:

Więcej o ofercie franczyzowej PZU przeczytasz  TUTAJ.