Wsparcie finansowe od PZU na otwarcie własnego biura jest w zasięgu ręki. Wystarczy zgłosić swój lokal do konkursu „Jasne, że własne… biuro”.

Trwa III edycja konkursu, który jest skierowany do agentów otwierających biuro w standardzie Agent 2.0 i chcą powalczyć o nagrody pieniężne. A jest o co walczyć, co miesiąc do zdobycia są nagrody I kategorii o wartości 12 000 zł i 7 nagród II kategorii o wartości 2 000 zł.

Warto przypomnieć, że w 2017 r., kiedy przeprowadziliśmy dwie edycje konkursu, otrzymaliśmy aż 159 zgłoszeń, nagrodziliśmy 122 agentów.
Bardzo budujące jest to, jak z miesiąca na miesiąc wzrasta poziom zgłoszeń. To już nie tylko wypełniony formularz, który jest obowiązkowy. Dziś pojawiają się ciekawe prezentacje multimedialne, filmy. Komisja konkursowa ma naprawdę duży orzech do zgryzienia w ocenie zgłoszeń konkursowych. Cieszymy się, że ten konkurs spełnia wasze oczekiwania i jest tak popularny. Patrząc na rok ubiegły i dynamiczny wzrost zgłoszeń, spodziewamy się jeszcze większego zainteresowania i wielu ciekawych pomysłów na promocję biur.

Na potwierdzenie wysokiego poziomu zgłoszeń, publikujemy najlepsze, które wygrały lipcową edycję konkursu. Poznajmy zwycięzców. Życzymy miłego oglądania!


I miejsce w lipcowym etapie konkursu PZU „Jasne, że własne… biuro”.
Agent ubezpieczeniowy z Wrześni – Justyna Szłapka


II miejsce w lipcowym etapie konkursu PZU „Jasne, że własne… biuro”.
Agent ubezpieczeniowy z Wyszkowa – Monika NozderkaIII miejsce w lipcowym etapie konkursu PZU „Jasne, że własne… biuro”.
Agent ubezpieczeniowy z Jasła – Oliwia Kwilosz