Co daje praca agenta PZU?

Na te i inne pytania odpowiadali agenci, którzy wzięli udział w castingu do kampanii Taka Praca Ma Sens. O swojej pracy opowiedziało nam 30 agentów z całej Polski!

Ta praca to przede wszystkim relacje, jeśli lubisz pracę z ludźmi to zawód właśnie dla Ciebie. Szkolenia, ciągły rozwój, możliwość pomagania innym.  Dzięki tej pracy można spełniać swoje marzenia – takie odpowiedzi padały w nagraniu.

Zapraszamy do obejrzenia i udostępniania filmu!

Chcesz rozpocząć współpracę z PZU?

Dowiedz się więcej!


A jak wrażenia po nagraniu?

Atmosfera w trakcie nagrań była przyjazna i udało mi się poznać bardzo ciekawych ludzi, z którymi dzieliliśmy się doświadczeniami dotyczącymi pracy agenta. Wszystko przebiegało sprawnie i profesjonalnie. Na początku zarejestrowałam swoje przybycie i spotkałam się ze stylistką w celu konsultacji ubioru, następnie wykonany został makijaż. W pełnej gotowości udałam się do studia nagrań. Zostałam poinformowana o przebiegu wywiadu i podpięta do sprzętu nagrywającego dźwięk. Prowadzący zadawał pytania dotyczące mojej osoby i pracy. Udzielanie odpowiedzi przychodziło mi z łatwością, ponieważ bardzo lubię i cenie sobie swój zawód. Czas minął bardzo szybko i z uśmiechem na twarzy wróciłam do domu.

Co daje Ci praca w PZU?
Praca w PZU daje mi wiele możliwości. Dzięki niej poznałam wiele kreatywnych i pozytywnych osób. Otworzyła mi również drzwi na nowe możliwości dzięki licznym szkoleniem. Sama ustalam swój grafik, dzięki czemu mam czas na rozwijanie swoich pasji i inne obowiązki. Produktywność przekłada się na efektywność, sama jestem dla siebie szefem. Bardzo istotny jest dla mnie również rozwój osobisty, zdobywanie nowej wiedzy i pogłębianie zdolności interpersonalnych.


Karolina Kowal - agent PZU

Hubert Żyła - agent PZU
Co daje Ci praca w PZU?
Mnóstwo świetnych znajomości, w tej firmie na każdym kroku spotyka się wspaniałych i wartościowych ludzi, z którymi praca to czysta przyjemność. Otaczanie się osobami, które są profesjonalistami i lubią to co robią, powoduje, że chce się przychodzić do pracy. Ponadto bardzo sobie cenię szkolenia organizowane przez firmę, ponieważ dzięki temu mogę podnosić swoje kwalifikacje.
Nagranie to przede wszystkim genialna zabawa, ale także możliwość opowiedzenia o tym co mnie najbardziej kręci w codziennej pracy, co jest w niej ważne z mojego punktu widzenia i dlaczego czuję się potrzebny. Świetne docenienie ludzi, który z nami pracują. Druga rzecz to odskocznia od zawodowej rutyny, która musi się czasem pojawić. Profesjonalna ekipa zdjęciowa i studio z prawdziwego zdarzenia to też nie jest coś co mogę oglądać każdego dnia! Było sporo zabawy, śmiechu i możliwość uzewnętrznienia się.


Redakcja: Marta Żukowska