Tomasz Szajder, Piotrków Trybunalski , Aleja 3 Maja 36/38

https://tszajder.agentpzu.pl

Wyłącznie dla Najlepszych –  Przepis na sukces Tomasza Szajdera

Kolejny uczestnik „Wyłącznie dla Najlepszych” radzi by inspirować się innymi i tworzyć własne wizje działań biznesowych. Zapraszamy do przeczytania „Przepisu na sukces” Tomasza Szajdera.

Jak długo współpracujesz z PZU? 
Swoją współpracę z PZU SA rozpocząłem w 2003 roku, a dwa lata później również z PZU Życie. W obu spółkach wykorzystuję zdobytą wiedzę, zapewniając swoim klientom profesjonalną i kompleksową obsługę oraz pomoc w wyborze najkorzystniejszej oferty.

Twoje największe zawodowe osiągniecie to…? 
Jest ono zawsze krok przede mną. Dzięki temu mogę się nieustannie rozwijać i stawiać sobie kolejne cele, czując przy tym motywację i satysfakcję ze ścieżki zawodowej, którą sobie obrałem.

Jaki jest Twój przepis na sukces?
Być wytrwałym i konsekwentnym w swoich działaniach. Odkryłem, że u podstaw każdego zawodowego sukcesu leży zaufanie i dobra komunikacja z klientem. Łączę je w jeden koncept, ponieważ według mnie jedno wpływa na drugie. Jeśli mi ufasz, jesteś bardziej otwarty na komunikację wychodzącą ode mnie. W drugą stronę działa to tak samo: ponieważ skutecznie się z tobą komunikuję, bardziej mi ufasz. Staram się także w relacjach agent-klient, czy też agent-agent dawać to, czego sam w danej sytuacji od siebie bym oczekiwał.

Co jest dla Ciebie największym wyzwaniem w pracy agenta?
Dynamiczny rozwój naszej rzeczywistości rynkowej wymaga innowacyjnego podejścia do komunikacji z klientem i to stanowi dla mnie wyzwanie. Chciałbym zbudować nowoczesny sposób komunikacji i interakcji z klientem, który będzie odpowiedzią na jego oczekiwania, oraz będzie połączony ze światowymi trendami.

Jaką masz radę dla innych agentów?
Inspirujcie się innymi i twórzcie własne wizje działań biznesowych, mając zawsze na uwadze dobro swoich klientów oraz swoje, a sukces będzie gwarantowany.Redakcja: Marta Żukowska