Przemysław Tasarz, Zduńska Wola , Łaska 97

https://ptasarz.agentpzu.pl

Wyłącznie dla Najlepszych –  Przepis na sukces Przemysława Tasarza

Przemysław w swoim „Przepisie na sukces” docenia rady innych agentów i przełożonych. Sprawdźcie jakie jeszcze wskazówki ma dla Was kolejny uczestnik programu „Wyłącznie dla Najlepszych”.

Jak długo współpracujesz z PZU?
Moja współpraca z PZU trwa już od 7 lat.

Twoje największe zawodowe osiągniecie to…?
Moim największym osiągnięciem było zdobycie segmentu „profesjonalista” w ciągu 3 lat, a także otwarcie biura w standardzie 3.0.

Jaki jest Twój przepis na sukces?
Moim przepisem na sukces jest systematyczna praca, ciągłe poszerzanie swojej wiedzy produktowej, ale przede wszystkim bycie w stałym kontakcie z moimi klientami. Nie boję się także podejmować nowych, czasami trudnych wyzwań. Wyznaczam sobie cele sprzedażowe i dążę do ich realizacji.

Co jest dla Ciebie największym wyzwaniem w pracy agenta?
Największym wyzwaniem w pracy agenta jest konieczność zmagania się z bardzo silną konkurencją i umiejętność pozyskiwania nowych klientów, a tym samym sprzedaż dobrze dopasowanych produktów. Ważne jest zachowanie równowagi pomiędzy ceną, a jakością naszych produktów.

Jaką masz radę dla innych agentów?
Nie należy poddawać się po porażkach i dążyć do osiągnięcia jak najlepszych wyników. Ważne jest poszerzanie swojej wiedzy, aby być kompetentnym w przekazywaniu informacji dotyczących danych produktów. W dzisiejszych czasach trzeba być wszechstronnym, dlatego stawiam na współpracę z PZU Życie, czy leasingi. Warto też uczyć się od innych agentów, słuchać dobrych rad przełożonych i małymi krokami dążyć do wyznaczonego celu. Zadowolony klient jest dla mnie najlepszą rekomendacją.Redakcja: Marta Żukowska