Grażyna Wanda Tosnowiec, Świnoujście , Plac Słowiański 8

https://gtosnowiec.agentpzu.pl

Wyłącznie dla Najlepszych – Przepis na sukces Grażyny Tosnowiec

Samodoskonalenie i otwartość – to „Przepis na sukces” Grażyny Tosnowiec, kolejnej uczestniczki programu „Wyłącznie dla Najlepszych”,  która dzieli się dobrymi radami i opowiada nam o swojej drodze do sukcesu.


Jak długo współpracujesz z PZU?
Od 2008 roku, czyli już 13 lat.

Twoje największe zawodowe osiągniecie to…?
Otwarcie placówki w najwyższym standardzie 3.0 oraz zajmowanie czołowego miejsca w Elitarnym Klubie Agentów zarówno w 2018, 2019 jak i 2020 r.

Jaki jest Twój przepis na sukces?
Przepisu na to nie ma, inaczej każdy z nas by z niego korzystał i tworzył swój sukces w oparciu o przepis innej osoby. Zaangażowanie, systematyczność oraz wytrwałość w tym co się robi, gwarantują powodzenie w branży. Jednak do tego trzeba włożyć część swojego serca, jeżeli się nie kocha tego, co się robi, to ''na siłę'' nie da się odnieść w tym sukcesu, ponieważ klient to wyczuje. Zgrany zespół to podstawa. Jeżeli w zespole nie ma szczerości, współpracy oraz wspólnego zaangażowania, to jedna osoba za wszystkich tego nie nadrobi. Najpierw musimy ułożyć swoją pracę od wewnątrz poprzez system pracy agencji, organizacji oraz współpracy z pracownikami, żeby potem móc to przenieść na zewnątrz – do klienta.

Co jest dla Ciebie największym wyzwaniem w pracy Agenta?
Największym wyzwaniem jest oczywiście klient. Każdy jest zupełnie inny, posiada inny problem bądź potrzeby. To dzięki codziennej pracy z klientem zdobywamy cenne doświadczenia, które w przyszłości ułatwiają nam pracę z kolejnymi klientami. Sprostanie oczekiwaniom i codziennym problemom klienta nie należy do najprostszych zadań, jednak lata praktyki w zawodzie znacząco to ułatwiają, dzięki czemu mamy coraz mniej sytuacji, w których klient może nas faktycznie zaskoczyć.

Jaką masz radę dla innych Agentów?
Przede wszystkim otwartość na każdego klienta – nasze agencyjne motto to: ''Nie oczekuj niczego, a spodziewaj się wszystkiego'' oraz stały samorozwój. Nie można stać w miejscu tylko trzeba stale dążyć do samodoskonalenia oraz poszerzania swoich horyzontów.