Karolina Kielch-Kłoczko, Olsztyn , Tarasa Szewczenki 7

https://kkielch.agentpzu.pl

Wyłącznie dla Najlepszych – Przepis na sukces Karoliny Kielch-Kłoczko

Myślą przewodnią „Przepisu na sukces” naszej agentki, Karoliny Kielch-Kłoczko, jest otwartość na ludzi. Sprawdźcie jakie jeszcze rady ma dla Was kolejna uczestniczka programu „Wyłącznie dla Najlepszych”.


Jak długo współpracujesz z PZU? 
Pracę w PZU rozpoczęłam w 2011 roku, będąc jeszcze studentką dziennikarstwa na UWM w Olsztynie. Zaczynałam jako agent życiowy. Po roku pracy, za wyniki sprzedażowe, udało mi się pojechać na mój pierwszy wyjazd Elitarnego Klubu Agenta (EKA). Szybko jednak stwierdziłam, że lepiej odnajdę się w sprzedaży ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych.

Twoje największe zawodowe osiągniecie to…? 
Jednym z moich największych osiągnięć zawodowych jest staż pracy, w tym roku minęło 10 lat. Ważnym osiągnięciem jest też zaufanie i zadowolenie moich klientów. Świadczą o tym polecenia, opinie i referencje, które od nich otrzymuję. Za duży sukces uważam także otwarcie profesjonalnego biura Agent 2.0 i niedawną zmianę na najwyższy standard Agent 3.0.

Jaki jest Twój przepis na sukces?
W pracy agenta ubezpieczeniowego ważna jest wytrwałość, systematyczność oraz otwartość na ludzi i zmiany na rynku ubezpieczeniowym. Myślę, że w tej pracy trzeba cięgle się rozwijać, szukać dobrych rozwiązań, wyznaczać sobie cele i mieć pozytywne nastawienie :)

Co jest dla Ciebie największym wyzwaniem w pracy agenta?
Największym wyzwaniem w pracy agenta jest dla mnie praca z klientem. Zawsze stawiam na pierwszym miejscu kontakt i relacje z aktualnymi i potencjalnymi klientami. Nie zawsze jednak współpraca układa się doskonale z każdym klientem i to jest dla mnie największe wyzwanie, aby przebiegała ona pomyślnie dla obu stron.

Jaką masz radę dla innych agentów?
Nie bójcie się! Otwartość na ludzi do klucz do sukcesu :) Powodzenia!