Krzysztof Rec, Mielec , Pisarka 14A

https://krec.agentpzu.pl

Krzysztof Rec, Agent 2.0 z Mielca

Długo zastanawiał się nad otwarciem biura i w końcu podjął decyzję. Mimo, że od otwarcia minęło zaledwie kilka tygodni, już wie, że była to świetna decyzja. O swoim biurze i korzyściach z niego płynących opowiada Krzysztof Rec.

Co motywowało Pana do podjęcia tej decyzji o otwarciu biura?

Jako Agent PZU procuję od 1990 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stale poszerzanej wiedzy, staram się zapewniać klientom najwyższe standardy obsługi.  Moją motywacją do otwarcia biura Agent 2.0, były zwiększające się potrzeby klientów. Możliwość umawiania spotkań w sposób profesjonalny i komfortowy, jak również dotarcie do większej ilości potencjalnych, nowych klientów.

Jakie korzyści widzi Pan patrząc na swoje biuro?

Korzyści jakie są już zauważalne, to większa rozpoznawalność wśród młodego pokolenia, które niechętnie umawia się na spotkania u siebie. Wygoda pracy i obsługi. Poszerzenie portfela.
Największą trudnością lub bardziej mankamentem pracy agenta jest dla mnie ciągły brak czasu. Poprzez otwarcie biura i zatrudnienie kolejnego sprzedawcy, mam go o wiele więcej. Większość papierkowej i dodatkowej pracy wykonuje za mnie „biuro”.

Największe wyzwanie zawodowe jakie przed Panem stoi w najbliższym czasie?

W najbliższym czasie chciałbym się skupić na tym, aby moje biuro rozwijało się jak zakłada biznesplan. Co za tym idzie proporcjonalnie będę poszerzał się mój portfel i zwiększał swój profesjonalizm.

Iwona Serwatko

Kierownik Sprzedaży

Agent Krzysztof Rec jest osobą kontaktową i pozytywnie nastawioną do swojej pracy. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe i znajomość branży ubezpieczeniowej stawia go w gronie najlepszy doradców klienta. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje i rozwija swoje umiejętności celem zapewnienia kompleksowej obsługi każdego swojego klienta. Dba o portfel klientów poprzez proponowanie zindywidualizowanych rozwiązań, które zapewniają właściwą ochronę w warunkach zmieniającego się rynku. Zachowuje balans pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym jednocześnie w wolnym czasie realizując swoją pasję gry w piłkę nożną:-)

Andrzej Ciosmak

Dyrektor Sprzedaży Wyłącznej

Krzysztof Rec to wielokrotny laureat Elitarnego Klubu Agenta, człowiek z inicjatywą i otwartą głową, zawsze gotowy na nowe rozwiązania. To Agent rozumiejący rynek i perspektywę klienta. Otwarcie biura 2.0 to kolejny krok w systematycznym rozwoju portfela jego klientów. Warto podkreślić, że Krzysztof stworzył dynamiczny zespół sprzedawców zatrudniając młode i ambitne osoby jako sprzedawców w swojej agencji. Jest z pewnością dobrą wizytówką Obszaru Podkarpackiego.