Monika Nozderka, Wyszków , Wąska 5

https://mnozderka.agentpzu.pl

Godzę pracę i życie prywatne

Monika to agentka wyłączna, która prowadzi swoje biuro ubezpieczeniowe PZU w Wyszkowie, zapewniając sobie niezależność finansową i realizując się zawodowo. Poznajcie tę przedsiębiorczą agentkę. 


"Na początku najważniejsze było przygotowanie do spotkań z klientami. Bałam się tego, że nie będę czegoś wiedziała, że się ośmieszę. Na szczęście PZU organizowało cykl szkoleń wprowadzających i było to bardzo pomocne w tych początkach. Trafiłam do bardzo fajnego zespołu sprzedażowego i wiedziałam, że jak czegoś nie wiem, to bez problemu mogę liczyć na wsparcie – w zasadzie do tej pory mogę liczyć na pomoc dziewczyn.

Pierwsi moi klienci to była rodzina, przyjaciele, znajomi. Takie kontakty były dobre na początek, bo można było pracować, a jednocześnie się uczyć i ćwiczyć bez obawy, że wypadnę mało profesjonalnie. Później pojawili się znajomi znajomych i tak to jakoś poszło – to trochę jak poczta pantoflowa. Teraz mam bardzo duży komfort i pracuje mi się dużo spokojniej. Mam ustabilizowane godziny pracy, choć oczywiście zdarzają się telefony również po pracy, ale jest już ich zdecydowanie mniej. Mogę spokojnie zaplanować urlop i cieszyć się nim – biuro zostawiam w dobrych, zaufanych rękach, bo rozwinęłam firmę i zatrudniłam pracownika. 


W moim biurze panuje dobra atmosfera – myślę, że to ma bardzo duży wpływ na komfort pracy, na to by chciało się pracować. Gosia, z którą pracuję, wie, że zawsze może liczyć na moje wsparcie. Myślę, że to, iż się tak dobrze rozumiemy i tworzymy zgrany zespół, przekłada się na tak dużą chęć do działania. Traktuję ją tak, jak sama chciałabym być traktowana. Nie daję jej odczuć, że to ja jestem szefem, bo razem jesteśmy jedną drużyną, pracującą na wspólny sukces. Nie stosuję jakiegoś systemu motywacyjnego – za to PZU daje takie możliwości. Ja sama bardzo lubię wyzwania i jak pojawiają się jakieś konkursy czy szanse na wypracowanie dodatkowej premii przez mojego pracownika, to robię wszystko by pomóc i wesprzeć w zdobyciu takich benefitów.

Agent jest trochę jak lekarz, dentysta, fryzjer – ma się jednego, ulubionego, któremu się ufa. W pracy radość daje mi kontakt z ludźmi i to, że faktycznie wiele razy czuję się pomocna, bo klienci śpią spokojniej, zabezpieczają ze mną swoje majątki, firmy, życie, zdrowie swoje i rodziny. To fajna myśl, że jest się potrzebnym!"

Marta Cholewińska

Marta Cholewińska

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Marta Cholewińska

Z Moniką mam przyjemność współpracować od 2010 roku i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Monika to przede wszystkim profesjonalizm przez duże „P”. Przez lata obserwowałam jak w zawrotnym tempie rozwija swój biznes, siebie jako człowieka oraz jako przedsiębiorcę. Zadowolenie i uśmiech na twarzy klienta – to dla tych chwil warto pracować! To stwierdzenie, które na każdym spotkaniu ze mną, wypowiada Monika. Życzę dalszych sukcesów i wielu zadowolonych klientów!