Własny biznes z PZU - relacja z Targów Franczyza EXPO 2021

W sobotę 4 września byliśmy ze stoiskiem PZU na Międzynarodowych Targach Franczyza EXPO 2021 na PGE Narodowym w Warszawie. To była już 3. edycja tego wydarzenia, gdzie tylko w jeden dzień spotkało się 2000 przedsiębiorców poszukujących pomysłu na biznes ze 150 franczyzodawcami. 


Podczas targów miał miejsce panel dyskusyjny, gdzie przedstawiciele firm rozmawiali o własnym biznesie w modelu franczyzowym. W części zatytułowanej: "Jak wyposażać franczyzobiorców w wiedzę i prowadzić proces ciągłego doskonalenia w sieci w skalowalny sposób, aby stale poprawiać wyniki finansowe? Jak dziś wygląda edukacja we franczyzie?", reprezentował nas Jakub Gorayski - Kierownik Zespołu Rozwoju Sieci Wyłącznej, który mówił o tym jak ważne są szkolenia i dobra edukacja we franczyzie i jak to wygląda przy współpracy z PZU. 

Nasze stoisko odwiedziło wiele osób zainteresowanych otworzeniem własnego biura ubezpieczeniowego. Odbyliśmy dużo ciekawych i dobrze zapowiadających się rozmów. Najczęściej padało pytanie o wysokość opłat franczyzowych, a kiedy odpowiadaliśmy, że w PZU nie ma żadnych opłat za korzystanie z gotowego modelu biznesowego, nasi rozmówcy byli bardzo zaskoczeni. Szczególne zdumienie budził fakt, że za darmo wyposażamy lokal w meble, aranżujemy wnętrze, zapewniamy oznakowanie wewnątrz i na zewnątrz biura. Uczestnicy targów, którzy nas odwiedzali, często pytali też o przygotowanie do zawodu, możliwość i jakość szkoleń, które również zapewniamy na każdym etapie wdrożenia, a także później w ramach rozwoju kariery.

Zapraszamy do obejrzenia relacji video oraz zdjęć z wydarzenia. 


redakcja: Marta Żukowska