Tomasz Ryszard Urbaniak, Wągrowiec , Reja 26

https://turbaniak.agentpzu.pl

Nasz agent Tomasz Urbaniak postanowił otworzyć swoje biuro w standardzie Agent 2.0. Placówka mieści się w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Reja 26, w Wągrowcu. 

Z PZU związany jestem od 2012 roku. Standaryzacja biur PZU, skłoniła mnie do otwarcia własnego biura Agenta 2.0. Profesjonalny wygląd placówki sam w sobie przyciąga klientów, zarówno tych obecnych, jak również osób, które z PZU jeszcze nie korzystały. Zadowolenie klientów zawsze było dla mnie ważne, dlatego oprócz profesjonalnego doradztwa, zawsze mogą liczyć na profesjonalną obsługę w moim biurze. - mówi właściciel biura, Tomasz Urbaniak.

Moje podejście do klientów świetnie podsumowują słowa, które wypowiedział kiedyś Steve Jobs: „Bądź na tyle blisko swoich klientów, aby powiedzieć im czego chcą, zanim sami się na to zdecydują”.

Edyta Zasada

Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży

Bardzo się cieszę z kolejnej placówki Agent 2.0 w Obszarze Wielkopolski Północ, tym bardziej, że Tomasz jest następnym pokoleniem, działającym w biznesie ubezpieczeniowym w swojej rodzinie. Daje to gwarancję dużej rozpoznawalności w lokalnym środowisku oraz identyfikacji z marką PZU. Biuro ma świetną lokalizację i wierzę w to, że będzie bardzo jasnym punktem ubezpieczeniowym na mapie Wągrowca.

Robert Piwowarczyk

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Tomek Urbaniak to agent z kilkuletnim stażem, dużymi ambicjami oraz pomysłem na biznes. Jestem pewien, że podjęta przez niego decyzja o otwarciu biura Agent 2.0, to krok w dobrą stronę. Tym bardziej, że Tomasz ma wsparcie bliskich i życzliwych mu ludzi – rodziców, którzy pomogą prowadzić biuro. Taki zespół gwarantuje sukces.