Agnieszka Rozwadowska, Toruń , Dziewulskiego 41

https://agrozwadowska.agentpzu.pl

Toruń z nowym biurem agenta PZU

Otwarcie profesjonalnego biura ubezpieczeniowego, to naturalny krok w rozwoju kariery. Poznajcie naszą agentkę Agnieszkę, która zdecydowała się opowiedzieć o swojej drodze do sukcesu.

Dlaczego właśnie ta lokalizacja?
Lokalizacja biura jest w dużej i znanej dzielnicy Torunia – Jakubskie Przedmieście, gdzie znajduje się skupisko budynków wielomieszkaniowych, co daje pewność przepływu klientów.  Droga przy której jest zlokalizowane biuro, jest głównym ciągiem komunikacyjnym z osiedla do centrum miasta. Biuro Agent 2.0 zlokalizowane jest  na skrzyżowaniu ulic: Grudziądzkiej, Warneńczyka i Bażyńskich. To kluczowe skrzyżowanie, przez które trzeba przejechać, jadąc do pobliskiej szkoły, czy do wielu popularnych tu sklepów. Biuro znajduje się w odnowionym budynku, w którym na parterze są lokale usługowe. Wejście jest bezpośrednio z ulicy, dzięki czemu jest dobrze widoczne i jest dodatkowym ułatwieniem dla klientów. Wokół lokalu jest wiele miejsc parkingowych. To naprawdę dobra lokalizacja.

W jaki sposób zrekrutowałaś zespół do współpracy?
Otwierając własną agencję ubezpieczeniową zwróciłam się do koleżanki z zespołu, abyśmy wspólnie rozpoczęły projekt „Biuro”. Koleżanka przystała na tę propozycję i od stycznia współpracujemy razem. Mój pomysł na biznes spotkał się jednak z zainteresowaniem jeszcze innego agenta z zespołu, więc kolega również dołączył do mojego projektu. Dziś tworzymy zgrany team, w który potrafimy się uzupełniać na każdej płaszczyźnie biznesowej

Co w chwili obecnej jest dla Ciebie największym wyzwaniem w codziennej pracy?
Aktualnie największym wyzwaniem jest dla mnie zaistnienie w świadomości klientów jako samodzielny sprzedawca. Chcę również ugruntować w pamięci klientów lokalizację biura przy ul. Jagiellońskiej 20 w Toruniu. Myślę że w dużym stopniu pomoże mi wsparcie PZU w postaci przekazanych materiałów marketingowych oraz promocja biura w sieci.

W jaki sposób zamierzasz promować swoje biuro?
Tak jak wspomniałam, duże wsparcie w zakresie promocji biura otrzymałam od PZU. Wizualizacja zewnętrzna, wsparcie w pozycjonowaniu biura w google, strona internetowa – to jest coś, co na pewno w dobie nowych technologii, ale też w czasie pandemii, pomoże mi promować moje biuro. W przyszłości też planuję podjąć wyzwanie uruchomienia profilu w mediach społecznościowych. Prowadzimy również akcję ulotkową na okolicznych osiedlach, analizuję też koszty ewentualnej reklamy prasowej oraz promocji w lokalnej telewizji.

Jakie masz plany zawodowe na najbliższy rok?
Stawiam przede wszystkim na rozwój osobisty oraz zwiększenie sprzedaży w obszarze ubezpieczeń na życie. Planuję również współpracę z firmami leasingowymi, które należą do grupy PZU. Chciałabym również, aby z każdym dniem moje biuro było coraz bardziej rozpoznawalne i kojarzone z moją osobą. Zapraszam serdecznie do mojego biura w Toruniu, przy ul. Jagiellońskiej 20.

Rozmawiał: Zbigniew Piasecki, Koordynator Rozwoju Sieci Wyłącznej

Redakcja: Marta Żukowska

Andrzej Kowalski

Andrzej Kowalski

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych - ZS AW Toruń 229

Andrzej Kowalski

Agnieszka Kostkowska przez wszystkie lata współpracy dała się poznać jako sumienny i bardzo merytoryczny doradca ubezpieczeniowy, który w rozmowach z klientami zawsze stara się dobrać zakres ubezpieczenia do oczekiwań klienta i możliwości cenowych. Obserwując rozwój agentki, z każdym rokiem widać progres osobisty i zawodowy. Milowym krokiem było tu rozpoczęcie sprzedaży ubezpieczeń na życie oraz otwarcie własnego biura. Decyzje te Pani Agnieszka podjęła po sugestiach klientów, którzy oczekiwali namacalnego dowodu w postaci wysokiej jakości obsługi, a taką jakość z całą pewnością gwarantuje własne biuro. Decyzja o zainwestowaniu w lokal nie była jednak łatwa, ale poparliśmy to rzeczową rozmową po której agentka stworzyła swój własny biznesplan, który zakłada długofalową inwestycję.

Joanna Zbiranek

Dyrektor Sprzedaży - Obszar Kujawsko-Pomorski

Agnieszka Kostkowska rozpoczyna nowy etap współpracy z PZU, jako profesjonalny agent biurowy i jestem pewna, że w ten sposób zbuduje swoją markę wśród klientów. Cieszę się, że ukierunkowała odważnie swój biznes i postawiła na biuro. Życzę Agnieszce sukcesów i satysfakcji z pracy we własnym lokalu w standardzie Agent 2.0.