Ryszard Skulski, Sypniewo , Hallera 83

https://rskulski.agentpzu.pl

Kolejna już placówka w standardzie Agent 2.0, powstała tym razem w Sypniewie, w kujawsko-pomorskim. To niewielka miejscowość, licząca około 2000 mieszkańców. Do najbliższej większej miejscowości jest 12 km, stąd decyzja dotycząca właśnie tego miejsca. Uroczyste otwarcie nastąpiło 13.11.2018 r.. Na spotkaniu pojawiły się wszystkie osoby zaangażowane bezpośrednio w uruchamianie nowych placówek, Dyrektor Sprzedaży Joanna Zbiranek, Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży Milena Barczak, Koordynator ds. biur Agenta 2.0 Łukasz Kołodziejczyk, Kierownik Sprzedaży Agentów wyłącznych Piotr Budnik i oczywiście sam agent Pan Ryszard Skulski wraz ze sprzedawcą Pauliną Skulską i małżonką Grażyną. Spotkanie przebiegło w miłej i podniosłej atmosferze, nie zabrakło tortu i szampana.

"Agentem ubezpieczeniowym PZU jestem od 40 lat. Taki czas pracy, dał mi możliwość zebrania wielu doświadczeń w zakresie wiedzy ubezpieczeniowej oraz praktyki
w prowadzeniu spotkań z klientami. Powoli nadchodzi czas na przejęcie sterów przez młodsze pokolenie, moją firmę ma poprowadzić córka. Uznałem, że jest to dobry moment na kolejny krok zawodowy, a mianowicie uruchomienie biura. Lokalizację wybierałem długo. Głównym założeniem dla miejsca, w którym dzisiaj otwieram placówkę, była dostępność dla moich klientów. Współpracuję w głównej mierze z rolnikami, dlatego mam nadzieję, że to miejsce spotka się z ich akceptacją i pomoże mi
w pozyskiwaniu nowych klientów." - mówi właściciel biura, Ryszard Skulski

Joanna Zbiranek

Dyrektor Sprzedaży Wyłączne, Obszar Kujawsko-Pomorski

Podczas otwarcia biura Ryszarda, ujęła mnie bardzo rodzinna atmosfera tego miejsca oraz zaangażowanie żony i córki agenta. Jestem przeświadczona, że klienci odwiedzający to biuro dostaną obsługę na wysokim poziomie. Lokal usytuowany jest w interesującej części Sypniewa, przy przelotowej ulicy, w bezpośrednim sąsiedztwie innych placówek handlowych. Biuro widoczne jest z daleka, do dyspozycji klientów jest również wygodny parking. Ryszard Skulski to agent szanowany w środowisku. Stawiając kolejny biznesowy krok pokazuje, że jego firma elastycznie dopasowuje się do potrzeb klientów.

Piotr Budnik

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Pan Ryszard Skulski to agent bardzo doświadczony. Pomysł dotyczący uruchomienia biura, kiełkował w nim około 2 lat. W tym czasie pojawiło się kilka potencjalnych lokalizacji m.in. też w Sępólnie Krajeńskim i Więcborku. Ostatecznie wybór padł na Sypniewo. Decyzja wynika z najlepszej dla klientów Ryszarda dostępności. Dodatkowo w ostatnim czasie doszło do poszerzenia składu osobowego o drugiego sprzedawcę, córkę Pana Ryszarda - Paulinę Skulską. Te dwie ważne decyzje, pokazują jak odpowiedzialny i dojrzały w decyzjach jest nasz agent. Kolejny krok to poszerzenie oferty o ubezpieczenia życiowe. Myślę, że jego wieloletnie doświadczenie, znajomość lokalnego rynku, postawienie na dostępność biura, sprawią, że jego pozycja jeszcze bardziej się wzmocni.