Zdzisław Durczyński, Słupca , Traugutta 7a

https://zdurczynski.agentpzu.pl

Nowe biuro Agent 2.0 zlokalizowane jest w pobliżu dawnego inspektoratu, w Domu Handlowym Hermes. W okolicy znajdują się osiedla mieszkaniowe, więc lokalizacja zdecydowanie sprzyja biznesowi. Oczywiście dla klientów dostępne są bezpłatne parkingi bezpośrednio przed agencją. Placówka zapewnia też dostęp osobom niepełnosprawnym, są wydzielone miejsca parkingowe, jak również podjazdy. Dzięki jasnemu wnętrzu, biuro jest przestronne. Przyjazna i profesjonalna obsługa jest również olbrzymim atutem tego miejsca.

"Współpracuję PZU od października 1983 roku. Na początku pracowałem jako pośrednik, a od 1997 roku jako agent wyłączny. Od zawsze staram się aby to klient był w centrum uwagi i takie podejście sprawdza się we mojej pracy. Kontakt z innymi ludźmi to jest coś, bez czego nie potrafię już funkcjonować i potrzebuję tego jak tlenu. A ta praca mi to zapewnia!" - mówi Zdzisław Durczyński, właściciel biura.


Edyta Zasada

Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży

Bardzo się cieszę, iż do grona Agentów 2.0 w Obszarze Wielkopolski Północ, dołączył Zdzisław Durczyński, tym bardziej ,że Słupca to jedno z niewielu miast w naszym obszarze, w którym do tej pory nie funkcjonowała żadna placówka w standardzie 2.0. Zdzisław od jakiegoś czasu zastanawiał się nad otwarciem biura, a w podjęciu decyzji pomogli klienci, którzy często pytali właśnie o możliwość spotkania i finalizacji sprzedaży w biurze. Agent jest bardzo rozpoznawalną osobą na lokalnym rynku ubezpieczeniowym, a biuro to nowy etap w prowadzonym przez niego biznesie. Połączenie doświadczenia, profesjonalizmu w obsłudze klientów oraz wysokiego poziomu wiedzy merytorycznej, pozwala ze spokojem patrzeć na dalszy rozwój rodzinnego biznesu ubezpieczeniowego, gdyż Zdzisław współprowadzi biuro z synem Łukaszem.

Tomasz Laskowski

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Zdzisław Durczyński to agent z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem. Jest człowiekiem znanym i cieszącym się bardzo dobrą opinią w lokalnym środowisku. Zdzisław jest człowiekiem twardo stąpającym po ziemi i obserwującym zmiany zachodzące na rynku, a także w sposobie obsługi klienta. Otwarcie przez niego placówki Agent 2.0, to dla niego kolejny etap rozwoju zawodowego. Zaproszenie do współpracy syna Łukasza również uważam za bardzo dobry ruch zapewniający odpowiedni poziom obsługi. Jestem bardzo zadowolony również z faktu, że Słupca znika jako biała plama na mapie naszych biur w całej Polsce. Miasto z takim potencjałem, z całą pewnością zasługuje na biuro agenta PZU SA w standardzie 2.0. Lokal w którym mieści się Agencja 2.0 jest jasny i przestronny. Wielkim atutem jest spora witryna, która jest jak zaproszenie do wejścia do środka. Jestem przekonany, że placówka na stałe wpisze się w lokalny rynek i będzie jego wizytówką.