PZU na Targach Franczyzy w Katowicach

W dniach 23-24 marca w katowickim Spodku odbyły się Targi Franczyzy, którym przyświecało hasło „Pomysł na firmę”. To trzecia tego typu impreza na południu Polski i kolejna z udziałem PZU prezentującego założenia programu Agent 2.0. Spodziewaliśmy się dużego zainteresowania
i faktycznie, było wiele takich momentów, gdy w jednym czasie wszystkie osoby zaangażowane w to wydarzenie ze strony PZU odpowiadały na pytania gości.

Przede wszystkim liczyliśmy na spotkania z osobami, które są zdecydowane na biznes, posiadają niezbędne zaplecze i środki, aby rozpocząć prowadzenie własnej firmy. Nasza rola była jasna – prezentacja oferty i przekazanie niezbędnych informacji na temat programu Agent 2.0. Z pewnością nikt nie odszedł od naszego stoiska z poczuciem niedoinformowania. Na targi przybyli także agenci PZU chcący dowiedzieć się więcej o programie. Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy wyczerpująco na wszystkie pytania, równocześnie cieszymy się, że mogliśmy pomóc i być może przybliżyć podjęcie decyzji o otwarciu biura w standardzie Agent 2.0.

Nasz program przyciągnął również uwagę obecnych na targach gości z za granicy, którzy w katowickim Spodku szukali pomysłu na biznes. Po zapoznaniu się z ofertą programu Agent 2.0, byli bardzo zaskoczeni faktem, że można współpracować z tak dużą firmą, ponosząc tak niewielkie koszty. Jak widać, odległość nie jest przeszkodą, jeżeli w grę wchodzi wybór najlepszego rozwiązania na własny biznes.

Dla odwiedzających nasze stoisko mieliśmy niespodziankę w postaci  loterii, w której można było wygrać ekspres do kawy. Szczęśliwy zwycięzca, mieszkaniec Częstochowy, Pan Bartosz Zięba, przyjechał do Katowic po pomysł na firmę, a oprócz pomysłu zyskał również ekspres i dużą ilością informacji o Agencie 2.0. Jeszcze raz gratulujemy zwycięstwa i liczymy, że ekspres doskonale sprawdzi się w biurze.

Następnym tego typu wydarzeniem, będą październikowe targi franczyzy, które odbędą się w  Warszawie. Będzie to największa tego typu impreza w Polsce. Już dziś  serdecznie zapraszamy – oczywiście będziemy tam z naszym pomysłem na  biznes!

Jakub Gorayski

Koordynator ds. Zarządzania Siecią Placówek Agencyjnych

To już kolejne Targi Franczyzy w których uczestniczyliśmy. Spotkania z przedsiębiorczymi osobami szukającymi pomysłu na swój biznes na targach są zawsze niezwykle inspirujące i dostarczają nam wiele pomysłów, dzięki którym stale uatrakcyjniamy naszą ofertę. Korzystając z siły całej Grupy PZU, pracujemy obecnie nad kolejnym krokiem, który sprawi, że nasza oferta na prowadzenie swojego biznesu w formie placówki agencyjnej PZU będzie bezkonkurencyjna na rynku usług finansowych w Polsce. Szczegóły postaramy się zaprezentować podczas październikowych targów w Warszawie.