Jednym z benefitów dla Agentów 3.0, jest możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników ich agencji. Zapraszamy na relację z pierwszego takiego szkolenia.

Pierwsze szkolenie dla Osób Fizycznie Wykonujących Czynności Agencyjne - pracowników Agencji 3.0, odbyło się 27-28 czerwca, w Warszawie, w hotelu Golden Tulip. Prowadził je trener PZU - Marcin Arent. Program dwudniowego szkolenia był uszyty na miarę potrzeb pracowników agencji 3.0, z którymi przed szkoleniem przeprowadziliśmy pogłębione wywiady, by dokładnie poznać ich największe potrzeby. Dzięki tak indywidualnemu podejściu do programu szkolenia, jego uczestnicy - mamy nadzieję - wynieśli z niego dużo przydatnej wiedzy, która wpłynie pozytywnie na ich codzienną pracę.

Akcentem, który kończył dwudniowe warsztaty, było spotkanie z Damianem Prokopowiczem, który w PZU na co dzień odpowiada za nowe technologie wspomagające naukę. Z jedną z takich technologii mogli zapoznać się uczestnicy szkolenia. Virtual Reality, w skrócie VR, to zdecydowanie jedna z ciekawszych i przyjemniejszych form nauki – to właśnie na jej przykładzie Damian wprowadzał uczestników w świat nowych technologii, które co raz śmielej wspomagają lub nawet zastępują tradycyjne formy nauki.

W szkoleniu uczestniczyło 13 osób, które przyjechały do Warszawy z całej Polski. Wymiana doświadczeń zawodowych, a także luźne rozmowy przy kolacji - po pierwszym dniu szkolenia, sprawiły, że OFWCA lepiej się poznali i spędzili czas w przyjemnej atmosferze.
Organizatorem szkolenia był Dariusz Hendzelewski z Zespołu Zarządzania Placówkami Agencyjnymi (BSW), który wraz z całym zespołem zadbał o to by uczestnicy spotkania mieli szansę poznać Warszawę nocą. 


Dariusz Hendzelewski

Dariusz Hendzelewski

Dariusz Hendzelewski

Grono Agentów 3.0, czyli tych z najwyższym standardem biura, to absolutnie elitarna grupa wśród agentów wyłącznych, która ma do dyspozycji wiele ciekawych benefitów. Jednym z nich są szkolenia rozwojowe dla pracowników biur. W dniach 27-28 czerwca odbyło się pierwsze szkolenie w ramach zaplanowanego cyklu szkoleń, które obejmie w swej formule kilka bloków tematycznych. Z koleżankami i kolegami z Zespołu ds. Rozwoju Placówek Agencyjnych oraz z Zespołem Rozwoju Sieci Sprzedaży pracowaliśmy od dłuższego czasu nad założeniami szkolenia. Przygotowaliśmy długofalowy program, który bezpośrednio skupia się na poszczególnych obszarach pracy uczestników szkolenia. Szkolenie przybrało formę warsztatową, gdyż najlepiej odpowiada ona założeniom przedstawienia sporej ilości wiedzy, następnie przećwiczenia jej, a finalnie przyswojenia jej w stopniu, który pozwala na dalszą indywidualną pracę w biurze. Z rozmów jakie przeprowadziłem w trakcie szkolenia, a także w części wieczornej, zaryzykuję stwierdzenie, że mogę liczyć na 100% frekwencję podczas kolejnego zjazdu, który planujemy po wakacjach. Dziękuję wszystkim uczestnikom szkolenia za zaangażowanie w każdy punkt spotkania, Marcinowi za ciekawe i pełne treści szlify trenerskie, a Damianowi za pokazanie, że nauka może być przyjemna. Do zobaczenia już niedługo!

Marcin Arent

Marcin Arent

Główny Specjalista – Trener Wewnętrzny

Marcin Arent

Cykl szkoleń dla pracowników biur Agent 3.0, to odpowiedź na badanie potrzeb, jakie zostało przeprowadzone w pierwszej połowie 2019 roku. Warsztaty rozpoczynające cały cykl, które miałem okazję prowadzić, skupiały się na rozwoju własnej automotywacji oraz uniezależniania swojego nastawienia od czynników, na które ma się znikomy wpływ. Uczestnicy pracowali z dużym zaangażowaniem, skupieniem, ale też pełni humoru i potrzeby „gwarnych dyskusji”, które starałem się zapewnić w trakcie warsztatów. Mieliśmy czas na szukanie rozwiązań, ale też przede wszystkim na lepsze zrozumienie przyczyn spadków własnego zaangażowania i zrozumienia mechanizmów, które na to wpływają. Z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie.