Artur Miłek, Ostrowiec Świętokrzyski , Sienkiewicza 63

https://armilek.agentpzu.pl

Nasz agent Artur Miłek, otworzył swoje biuro w wielkim stylu. W dniu otwarcia z daleka było widać, że przy ul. Sienkiewicza 63, w Ostrowcu Świętokrzyskim, ma miejsce jakieś ważne wydarzenie. Świetnie przygotowane oficjalne otwarcie biura z pewnością dało się zauważyć i wpłynęło na rozpoznawalność tej placówki w mieście. 

Biuro agenta PZU, znajduje się w centrum miasta, przy jednej z głównych ulic, obok popularnych lokali handlowo-usługowych i gastronomicznych. Jest bardzo dobrze widoczne z daleka, zarówno dla pieszych jak i kierujących pojazdami. Lokal ma dużą powierzchnię, co przekłada się na komfortową obsługę klienta. Placówka jest położona na parterze z bezpośrednim wejściem z ulicy. Duża dostępność miejsc parkingowych, zarówno tuż przy lokalu, jak i na parkingu obok, jest wygodnym atutem dla klientów mobilnych. Biuro jest łatwo dostępne dla każdego klienta, spełnia także wymogi w zakresie obsługi osób niepełnosprawnych. Duża witryna okienna sprawia, że wnętrze jest jasne i przestronne, zaś biznesowe podejście właściciela i miła obsługa, gwarantują jakość na najwyższym poziomie. 

Agent o sobie

Z Grupą PZU jestem związany od 2002 roku i od początku z Zespołem Sprzedaży w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mam doświadczenie w obsłudze klientów poszukujących ochrony zarówno w zakresie ubezpieczeń majątkowych jak i życiowych. Praca z moimi klientami daje mi ogromną satysfakcję a codzienne wyzwania uruchamiają u mnie sporą dawkę energii. Motywują mnie osiągane sukcesy, nie tylko w rywalizacji w moim Zespole, ale również w rankingach ogólnopolskich. Ogromną radość sprawia mi uczestnictwo w corocznym kongresie najlepszych agentów PZU z Polski i spółek zagranicznych. Spoglądając w moim biurze na ścianę z dyplomami i statuetkami Elitarnego Klubu Agentów, widzę mój sukces przez pryzmat ogromnego zaufania jakie dostaję codziennie od moich klientów. Z PZU wiążę swoją przyszłość i serdecznie zapraszam do mojego nowego biura. Jestem przekonany, że moje doświadczenie i obsługa w placówce o najwyższym standardzie PZU, wpłynie na pełne zadowolenie każdego klienta.

Na zdjęciu agent PZU – Artur MiłekArkadiusz Szelągiewicz

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Uczestnictwo w uroczystym otwarciu nowej Agencji PZU w Ostrowcu Św. w formule Agent 2.0, było dla mnie ogromną satysfakcją. Tym bardziej, że to kolejna placówka w zarządzanym przeze mnie Zespole Sprzedaży, a do tego grona dołączył jej właściciel Artur Miłek – agent wyłączny z ponad milionowym przypisem. Cieszę się, że miałem swój udział w tym sukcesie, przedstawiając agentowi projekt i korzyści z funkcjonowania takiej placówki. Dalej potoczyło się już bardzo szybko, od wyszukania lokalu, jego dostosowania i pełnego wyposażenia przez PZU. Doskonała lokalizacja, przestronne wnętrze z ogromną witryną i biznesplan agenta sprawiły, że placówka zwyciężyła w ogólnopolskim konkursie PZU na najlepszą Agencję Wyłączną 2.0. Artur świetnie sobie radzi jako agent, zatrudnia dwóch sprzedawców, co bezpośrednio przekłada się na wyniki sprzedażowe. Artur Miłek jest agentem wielu znakomitych klientów, znanych ostrowieckich przedsiębiorców i dzisiaj może ich obsługiwać w swoim biurze, w najwyższym standardzie.