13 czerwca 2018 r., w Krośnicach - niewielkiej miejscowości w Dolinie Baryczy - miało miejsce uroczyste otwarcie nowej placówki Agent 2.0. Właścicielem nowego biura jest Marta Włodarczyk - osoba, która będąc OSA, przez ostatnie 10 lat zasilała szeregi Zespołu Sprzedaży w Miliczu.

Martę miałem okazję poznać niedawno, natomiast po kilku telefonach i spotkaniach, mogę powiedzieć, że jest to właściwa osoba na właściwym miejscu. Otwarta na nowe rozwiązania jakie oferuje nam firma. Kreatywna, szukająca innowacji, które pozwolą jej na to, aby nie gonić za krążkiem, tylko ustawić się tam gdzie on za chwilę poleci. Przykładem wykorzystywania przez Martę nowych rozwiązań, jest chociażby fakt oklejenia swojego samochodu, który wykorzystuje w promocji własnego biznesu. Życzę Marcie wielu sukcesów. - mówi Michał Groń, Koordynator ds. Sieci Placówek Agent 2.0.


od lewej: Marta Włodarczyk, Michał Groń

Opis i przedstawienie lokalizacji placówki
Lokal usytuowany jest w gminnej miejscowości – Krośnice. Gmina mocno stawia na rozwój i turystykę. Do momentu otwarcia biura, na jej terenie nie było żadnego profesjonalnego biura ubezpieczeniowego i to było głównym czynnikiem wyboru tej lokalizacji. Lokal jest przestronny, ma 35 metrów kwadratowych, dodatkowo z praktycznym kącikiem dla dzieci. W pobliżu znajdują się sklepy, liczne lokale usługowe i stacja benzynowa. Mocną stroną tej lokalizacji jest to, że znajduje się ona przy głównym skrzyżowaniu, przy drodze krajowej 448 – Milicz – Krośnice – Syców. 

Jako wieloletni pracownik PZU oraz jako osoba identyfikująca się ze strategią PZU, w dniu podjęcia decyzji o tym, że zostanę agentem ubezpieczeniowym PZU, zdecydowałam się na otwarcie biura Agenta 2.0. Według mnie własna agencja buduje moją wiarygodność i wzbudza zaufanie. Biuro Agenta 2.0 to nie tylko komfort mojej pracy, lecz również komfort dla klienta, który oprócz obsługi sprzedażowej wie, że zawsze może liczyć na fachową pomoc w sprawach posprzedażowych. W dzisiejszych czasach zmienia się postrzeganie zawodu agenta ubezpieczeniowego. Dziś agent to już nie akwizytor, lecz doradca ubezpieczeniowy, a profesjonalne biuro daje fundament do bycia profesjonalistą. – mówi Marta Włodarczyk – właściciel agencji 2.0 Krośnicach. 

Bogusława Gawroniuk

Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży

13 czerwca 2018 r., jest ważną datą. Otworzyliśmy tego dnia 85-tą placówkę Agent 2.0 w Obszarze Opolskim. W małej, gminnej miejscowości Krośnice, położonej w urokliwej Dolinie Baryczy, nasza agentka Marta Włodarczyk, z Zespołu Sprzedaży w Miliczu uroczyście otworzyła swoje biuro. Jest to już 10 wzorcowa Agencja 2.0 w tym zespole. Lokalna społeczność od pierwszego dnia otwarcia placówki zagląda z zaciekawieniem do lokalu. Mieszkańcy Krośnic doceniają fakt, że taki "punkt PZU", będzie dla nich dostępny na wyciągnięcie ręki. Życzę Marcie i jej wspólniczce Alicji, samych sukcesów i szybkiego rozwoju biznesu, a wszystkich zainteresowanych zapraszam do Krośnic przy ul.Parkowej 1, gdzie spotkacie się z niezwykle miłą i profesjonalną obsługą.

Joanna Sokolińska

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Z Martą Włodarczyk pracowałam 10 lat i jako Organizator Sprzedaży Agencyjnej, wielokrotnie pokazywała swoje zaangażowanie, nastawienie na realizację celów, aktywnie angażując się w rozwiązywanie problemów w ramach projektów, w których uczestniczyła. Marta to osoba nastawiona na autentyczną pomoc, o czym świadczy fakt, że jest wyróżnionym w naszej firmie Regionalnym Liderem Wolontariatu, który swoją postawą zaraża innych pracowników i agentów do niesienia pomocy w lokalnych społecznościach. Połączenie wiedzy i umiejętności Marty zdobytych przez lata pracy w PZU oraz postawa lidera wolontariatu gwarantuje, że klient otrzyma dokładnie to czego potrzebuje. Biuro Marty znajduje się w dość dużej odległości od najbliższego oddziału PZU (11 km.). Dzięki otwarciu placówki Agent 2.0, nasi klienci oszczędzą czas, gdyż otrzymają profesjonalną obsługę bliżej swojego miejsca zamieszkania. Jestem dumna z podjętych przez Martę decyzji i życzę jej powodzenia.