Dominik Demiańczuk, Agent 2.0 z Kielc

Pomysł o wzięciu udziału w programie Agent 2.0 rodził się od jakiegoś czasu. Kluczowa była jednak wizja i plan rozwoju wyznaczony przez PZU, który miałem okazję poznać na Kongresie Sprzedaży w Warszawie. Idzie on w parze z głównym kierunkiem rozwoju i profilem działalności mojej firmy DW Finanse (sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeniowych) i utwierdził mnie w przekonaniu, że droga, którą podąża DW Finanse jest spójna z działaniami PZU w zakresie rozszerzenia oferty o produkty bankowe i leasingowe.

Dotychczasowe zaangażowanie w rozwój firmy, jakość świadczonych usług na rzecz PZU oraz zaufanie jakim klienci obdarzyli mój zespół spowodowały, iż chcemy reprezentować PZU przede wszystkim na rynku lokalnym. Współpracuję z siedmioma sprzedawcami, z czego połowa gotowa jest uczestniczyć ze mną w projekcie i pracować w placówce Agent 2.0.

Opis i przedstawienie lokalizacji placówki

Lokal usytuowany  jest w ścisłym centrum miasta, przy zbiegu ważniejszych ulic Kielc o  dużym natężeniu ruchu samochodowego oraz pieszego. W bezpośrednim  sąsiedztwie znajdują się banki, firmy leasingowe, jak również punkty  gastronomiczne. Nieodzownym atutem nowo powstałej placówki jest duży  parking miejski z dostępnymi miejscami postojowymi dla zmotoryzowanych  klientów. Tuż za rogiem znajduje się jedyny i niepowtarzalny deptak  miasta tzw. Sienkiewka, która przyciąga rodziny, przyjaciół z Kielc i  okolic. Lokal zyskuje dzięki dużej powierzchni okiennej: przykuwa wzrok,  jest bardzo dobrze widoczny dla przechodzących w pobliżu ludzi.

Opis Agenta

Dominik Demiańczuk - człowiek energia z wiecznie naładowanym akumulatorem. Przyciąga ludzi jak magnes szczerością, oddaniem i profesjonalizmem. Dla klientów rzetelny, wiarygodny partner w biznesie, ale przede wszystkim człowiek. Człowiek, który bez naginania rzeczywistości mówi jak jest, a każdą sprawę swojego klienta traktuje bardzo osobiście i priorytetowo. Jak sam mówi, woli nie pomóc, niż pomóc źle.

Barbara Gawron

Dyrektor Sprzedaży Wyłącznej Świętokrzyski Obszar Sprzedaży

W dniu dzisiejszym miałam okazję brać udział w uroczystym otwarciu nowej placówki Agenta 2.0, która spełnia najwyższe standardy pracy w tym modelu. Właścicielem agencji jest Dominik Demiańczuk, który po niespełna dwóch latach współpracy, znajduje się w gonie największych agentów w PZU. Lokal znajduje się w Kielcach, Plac Wolności 11. Został bardzo komfortowo i funkcjonalnie zaprojektowany, z dbałością o najlepszą jakość obsługi klientów. Jestem przekonana, że placówka Dominika Demiańczuka, będzie już wkrótce znanym miejscem w Kielcach, gdzie klient znajdzie pełne bezpieczeństwo.

Michał Grel

Koordynator ds. Sieci Placówek Agent 2.0

Ogromnie pozytywnym doświadczeniem była współpraca z Dominkiem przy uruchamianiu nowej placówki. Z perspektywy sieci ponad 200 Agencji 2.0 oraz kilkudziesięciu zrealizowanych otwarciach placówek, Dominik wyróżnił się już na samym początku Naszej współpracy. Od razu wiedziałem, iż mam przyjemność nawiązywać współpracę z prawdziwym przedsiębiorcą , bardzo biznesowo podchodzącym do realizowanych zadań. Cały proces uruchomiana placówki przebiegł bardzo sprawnie i profesjonalnie. Kwintesencją było przygotowane przez Dominika i jego Zespół huczne otwarcie placówki, z którego fotorelacje można zobaczyć na tej stronie.