Izabela Całujek, Góra , Mickiewicza 2b

https://icalujek.agentpzu.pl

Otwarcie biura agenta w Górze

Nowe biuro agenta PZU powstało w miejscowości Góra. Jego właścicielka, Izabela Całujek w krótkiej rozmowie z naszym Koordynatorem ds. Sieci Placówek Agencyjnych - Michałem Groniem, opowiada o swojej drodze do rozwoju własnego biznesu. Zapraszamy do lektury i na fotorelację z uroczystego otwarcia placówki.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z PZU? 
Moje przygoda z PZU zaczęła się od obserwowania pracy moich rodziców, którzy również byli agentami. Na początku pracowałam jako OFWCA u mojego taty, a później sama zostałam agentem. Teraz dołączyła do mnie moja córka Alicja.

Co zdecydowało o tym, że podjęłaś decyzję aby otworzyć swoje biuro, tym bardziej w tak niepewnych czasach? 
Chciałam rozwinąć swoją działalność, coś zmienić, bo uważam, że stojąc w miejscu, tak naprawdę się cofamy. W Górze nie ma innego biura agenta 2.0, więc postanowiłam, że ja będę pierwsza, poza tym jako agent nie odczułam skutków pandemii, więc nie bałam się, że z tego powodu może mi się nie powieść.

Jak wyglądało poszukiwanie miejsca na Twoje biuro? 
Nie szukałam długo, kolega polecił mi tę lokalizację i decyzja zapadła szybko. 

Dlaczego właśnie ta lokalizacja? 
Uznałam, że to dobre miejsce, ponieważ jest w centrum Góry, a obok znajduje się Starostwo Powiatowe z urzędem komunikacji. Liczę, że bliskość mojego biura zachęci osoby rejestrujące auta do sprawdzenia oferty na ubezpieczenie.

Jak chcesz zdobywać nowych klientów w Górze?
Wykorzystuję tzw. pocztę pantoflową oraz reklamę przez social media.

Co jest dla Ciebie ważne w codziennej współpracy z klientem? 
Najważniejsze przy współpracy z klientem są przede wszystkim uczciwość i dobra atmosfera. Staram się, żeby klienci byli zadowoleni z obsługi, zakresu ubezpieczenia jak i z ceny, dlatego ważne jest indywidualne dopasowanie oferty. 

Twoje cele na najbliższy rok?
Chcę jak najwięcej podróżować!

Jak się regenerujesz po pracy? Masz jakieś hobby, zainteresowania?
Czytam książki, słucham muzyki. Niedawno wróciłam do jazdy konnej i już od kilku lat uczęszczam na siłownię. Nic tak nie relaksuje jak wysiłek fizyczny.

Ryszard Wojcieszek

Ryszard Wojcieszek

Dyrektor Sprzedaży Obszar Wielkopolski Południe

Ryszard Wojcieszek

Dość długo zabiegaliśmy o otwarcie placówki w Górze, ale jestem przekonany, że było warto, gdyż mamy punkt w bardzo dobrym miejscu – z parkingiem i w sąsiedztwie wydziału komunikacji. Iza to agentka, która jest bardzo rzetelna ambitna i zawsze dąży do celu. Można na niej polegać nie tylko w tematach dotyczących sprzedaży produktów komunikacyjnych i majątkowych. Iza jest dla mnie agentką i osobą, która planuje swoją przyszłość i wie czego chce. W swoim zespole jest liderem, z którego warto brać przykład. Nie skupia się na problemach, choć od nich nie ucieka, ale głównie koncentruje się na rozwiązaniach. Dba o swoich klientów i oferuje im kompleksowość obsługi – także pod kątem produktów życiowych czy PZU Go. Poza tym jest osobą uśmiechniętą, przemiłą i sympatyczną. Te cechy zapewne są istotnym czynnikiem jej sukcesów.

Rafał Studziński

Rafał Studziński

Kierownik Sprzedaży ZS AW Głogów 218

Rafał Studziński

Na decyzję o otwarciu pierwszego biura Agent 2.0 w Górze, czekałem kilka lat. Bardzo się cieszę, że tego nowego, biznesowego wyzwania podjęła się nasza agenta Iza Całujek. Dlaczego? Bo miała ku temu wszelkie predyspozycje – znakomite wyniki, dużo pozytywnej energii, plany na dalszy rozwój portfela. Iza dojrzewała do tej decyzji, było trochę wątpliwości i obaw, kilka spotkań ze mną i koordynatorem Michałem Groniem, rozmowy, poszukiwanie potencjalnej lokalizacji i w końcu stało się. Biuro jest przestronne, świetnie oznakowane, w znakomitej lokalizacji naprzeciwko wydziału komunikacji. W mojej opinii Iza ma wszelkie predyspozycje żeby z sukcesem prowadzić biuro Agent 2.0. Bardzo mocno w to wierzę i gorąco jej kibicuję!