Nasz agent Tomasz Wilk otworzył swoją placówkę agencyjną w Bytomiu. Otwarcie biura poprzedzone było bardzo dokładnym biznes planem, uwzględniającym strategię na rozwój własnego biznesu, a także znalezienie właściwej lokalizacji. Wybór padł na dzielnicę Stroszek. Przestronny lokal przeszedł potężną metamorfozę i teraz od progu witają nas dwa nowoczesne stanowiska obsługi klienta, poczekalnia oraz kącik dla malucha.

"Zadowolenie moich Klientów to najważniejszy z celów jaki sobie założyłem. Jest priorytetem osiąganym w obsłudze od momentu złożenia oferty klientowi, poprzez podpisanie polisy, a skończywszy na pomocy w zgłoszeniu i likwidacji szkody. Teraz będę mógł to założenie realizować jeszcze lepiej, oferując obsługę w nowoczesnym, profesjonalnym biurze reprezentującym siłę instytucji finansowej z którą współpracuję oraz moje zasady pracy z klientem." - mówi Tomasz Wilk, właściciel biura.

Aleksandra Batóg

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Agencja w Bytomiu, w dzielnicy Stroszek, prowadzona przez dwójkę adeptów Tomasza Wilka i Basię Chamerę. Każda nowa osoba z zespole to wielka radość. Wdrożenie adepta do pracy wymaga wiele zaangażowania tak ze strony adepta, jak i ze strony zespołu. Radość jest jednak tym większa, jeśli wynik tej pracy przewyższa oczekiwania. Tomasz Wilk buduje własny portfel klientów od kwietnia 2017 r. , a Basia Chamera rozpoczęła współpracę z PZU w lipcu 2017 r. Teraz postanowili połączyć swoje siły, by razem poprowadzić biuro agenta 2.0 i w ten sposób rozwijając swoją działalność. Z satysfakcją obserwuję ich zaangażowanie, pomysłowość w docieraniu do klientów i dążenie do zdobywania nowej wiedzy i kompetencji. Doceniam również konsekwencję i determinację do realizacji wyznaczonych celów. Mocno trzymam kciuki za ich sukces.

Kimak Paweł

Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży

Nowa agencja w dzielnicy Stroszek, to wypełnienie ostatniej luki na mapie Bytomia. Tyle w uproszczeniu. Patrząc z bliska – ta nowa agencja to przedsięwzięcie dwóch prężnych adeptów, osób pracujących niewiele ponad rok z PZU, osób które łączą pracę agenta z innymi zawodami, osób które dostrzegają potencjał współpracy z PZU we własnym biurze. Pan Tomasz długo rozważał otwarcie biura, decyzję oparł o szczegółową analizę przychodów i kosztów. W pomoc we wszystkich zagadnieniach, pytaniach, wątpliwościach mocno zaangażowany był Zespół Sprzedaży - Kierownik Aleksandra Batóg i Specjalista Agnieszka Szewczyk. Otwarcie tego biura to wspólny sukces tych osób i naprawdę można poczuć to zespołowe zaangażowanie współpracując z nimi. Życzę sukcesów w pracy w tym biurze i jednocześnie jestem o nie spokojny, bo grupa osób zaangażowanych w ten projekt daje tą gwarancję.