Wojciech Józef Pikulik, Złotów , Bohaterów Westerplatte 17

https://wpikulik.agentpzu.pl

Nowe biuro w standardzie 2.0 powstało w Złotowie. Znajduje się ono w przemyślanym, strategicznie sprzedażowym miejscu - w handlowej części miasta, w pobliżu popularnych w okolicy sklepów i banków. W zlokalizowaniu biura agenta pomaga też dobrze widoczne, profesjonalne oznakowanie. W lokalu znajdują się trzy stanowiska obsługowe, na czym bardzo zależało agentowi. Wojciech Pikulik - agent prowadzący tę agencję, ma w planach zwiększenie przychodów na tyle, by zatrudnić dodatkowego pracownika i rozwijać swoje biuro.


Zapraszamy na krótką rozmowę z właścicielem agencji.

Od kiedy pracujesz w PZU?
W PZU pracuję od ok. 30 lat. Przeszedłem długi proces sprzedażowy zanim zdecydowałem się na otwarcie biura Agent 2.0, ale jestem bardzo zadowolony z mojej decyzji.

Dlaczego zdecydowałaś się na otwarcie biura 2.0?
Uważam, że stacjonarne biuro jest w dzisiejszych czasach wyjściem naprzeciw oczekiwaniom klientów. Obsługa klienta zmieniła się na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat i wydaje mi się, że klient coraz częściej udaje się do placówki, w której może być kompleksowo obsłużony. Standardy aranżacji w biurze są na bardzo wysokim poziomie, co pozwala utrzymać od lat wypracowane bardzo dobre zdanie na temat renomowanej firmy jaką jest PZU.

Jakie są zatem Twoje dotychczasowe spostrzeżenia na temat funkcjonowania biura?
Biuro jest otwarte od kwietnia tego roku i może za dużo nie mogę jeszcze powiedzieć, ale jestem pewny, że bardzo dobra lokalizacja i profesjonalne oznakowanie z zewnątrz, przykuwa uwagę, a zainteresowanie klientów rośnie, co widać po coraz większej liczbie przychodzących do biura ludzi.

Jakie masz sposoby na sprzedaż ubezpieczeń i utrzymanie klientów?
Moim zdaniem, dobry kontakt jest najważniejszy. Trzeba dbać o każdego jednego klienta, wysłuchać jakie ma oczekiwania oraz dokładnie wyjaśniać wszystkie jego wątpliwości, dopasować ubezpieczenie dokładnie pod jego potrzeby. Chętnie podpowiadam jaki jest najkorzystniejszy zakres ubezpieczenia i dbam o stały kontakt w trakcie całego okresu trwania polisy.

Jak wyobrażasz sobie biuro w przyszłości ?
Chciałbym powiększyć grono swoich klientów oraz rozreklamować się na cały Złotów i pobliskie mniejsze miejscowości.

Adam Kontny

Adam Kontny

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Adam Kontny

Biuro Wojciecha Pikulika jest 6 biurem, które zostało uruchomione w ZS AW Złotów 207, w którym mam przyjemność być kierownikiem od niespełna roku. Agent współpracuje z PZU od lat ponad 30 lat. Jego doświadczenie oraz ilość klientów, których obsługuje powoduje, że praca bez biura jest dużym utrudnieniem. Zdecydował się na otwarcie placówki po wielu rozmowach oraz po wielu miesiącach wyczekiwania na odpowiednie miejsce. Jestem przekonany o tym, że biuro przyniesie agentowi wiele korzyści. Sama współpraca z agentem przebiega bez zarzutów, agent jest bardzo profesjonalny, dba o szczegóły i jest perfekcjonistą. Przy okazji otwarcia biura, życzę agentowi samych sukcesów oraz dalszego rozwoju biznesowego oraz jeszcze większej liczby klientów w przyszłości.