Mariusz Janczak, Zielona Łąka , Ostrowska 11

https://majanczak.agentpzu.pl

Od kiedy rozszerzyliśmy program Agent 2.0 o dwa dodatkowe standardy, otwieramy też biura w małych miejscowościach, zwiększając tym samym dostępność do profesjonalnych agencji PZU w całej Polsce. Nowe biuro w Zielonej Łące, zlokalizowane jest przy bardzo uczęszczanej drodze pomiędzy Pleszewem, a Ostrowem Wielkopolskim. Jest to fragment drogi Krajowej nr. 11. Lokalizacja ta jest strategiczna dla współpracy PZU z licznie obecnymi tu komisami samochodowymi.

"Kolejna nowa placówka, tym razem w standardzie Agent 1.0 - który wprowadzaliśmy w ubiegłym roku w celu zwiększenia dostępność dla klientów w mniejszych miejscowościach - powstała w Gminie Pleszew, w miejscowości o sympatycznie brzmiącej nazwie Zielona Łąka. Właścicielem nowej palcówki jest Mariusz Janczak - osoba z wieloletnim doświadczeniem zarówno w zakresie ubezpieczeń jak i likwidacji szkód." - Mówi Michał Groń, Koordynator ds. Sieci Placówek Agencyjnych.

Zapraszamy na krótką rozmowę Michała Gronia z agentem Mariuszem Janczakiem, który opowiedział o swojej przygodzie z PZU.

Mariusz opowiedz o swoich wcześniejszych doświadczeniach czy są one przydatne w obecnej pracy?
Moje doświadczenie zawodowe rozpoczęło się w roku 1995, również w firmie ubezpieczeniowej. Tam właśnie zdobyłem uprawnienia do zawierania umów oraz certyfikaty likwidatora szkód komunikacyjnych i majątkowych. Dzięki tym doświadczeniom, praca w PZU jest dla mnie łatwiejsza.

Jak zaczęła się twoja przygoda z PZU?
Moja przygoda z firmą PZU rozpoczęła się w roku 2002, gdzie po odejściu z poprzedniej firmy ubezpieczeniowej zatrudniłem się jako agent PZU i pozostaję wierny firmie do dzisiaj.

Co zadecydowało o tym, że postanowiłeś otworzyć biuro w standardzie Agent 1.0?
Pracując w firmie jako agent wyłączny PZU, zdecydowałem się na otwarcie biura 1.0 ponieważ własna agencja wzbudza zaufanie klientów i buduje moją wiarygodność. Współpracuję
z wieloma komisami samochodowymi, gdzie klient po zakupie pojazdu sam zgłasza się do mnie po ubezpieczenie. Profesjonalne zewnętrzne oznakowanie biura sprawia, że klient nie błądzi szukając agenta, co bardzo często się wcześniej zdarzało.

Jesteś agentem Liderem, jaki jest Twój przepis na sukces?
Jako Lider myślę, że nie ma określonego przepisu na sukces, każdy może dążyć do niego w inny sposób. Z mojego doświadczenia - na pewno jest to ciągła, systematyczna, ciężka praca
i dążenie do celu, który sobie wyznaczyłem.

Opowiedz nam o swoim hobby, zainteresowaniach po za pracą.
Praca to nie wszystko, trzeba również pamiętać o rodzinie i mieć jakieś hobby. W moim przypadku jest to piłka nożna oraz motoryzacja.     

Dziękuję za rozmowę.


Maciej Betka

Maciej Betka

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Maciej Betka

Ze względu na charakter okolicznych inicjatyw gospodarczych i dużego nasilenia sprzedaży komisowej, bardzo pomocnym wizerunkowo elementem dla agenta Lidera jest posiadanie biura w odpowiednim standardzie. Właśnie dlatego ten projekt Agent 1.0 był idealnym rozwiązaniem dla Mariusza Janczaka i szansą na awans na ścieżce kariery na poziom Agenta Lidera +. Liczę, że dzięki temu ten awans jest zdecydowanie przybliżony w czasie.