Mariola Łuczak, Jawor , Wokulskiego 8

https://marluczak.agentpzu.pl

29 sierpnia w obecności wielu zaproszonych gości: agentów z Zespołu Sprzedaży 300 Jawor, właścicieli sąsiadujących lokali, Kierownika Zespołu Wsparcia Sprzedaży, Koordynatora ds. Sieci Placówek oraz Organizatora Sprzedaży Agencyjnej, uroczyście otworzyliśmy nową placówkę w Jaworze. Agentka postanowiła tak zorganizować to wydarzenie, by zrobić niezapomniane pierwsze wrażenie, o którym zapewne będzie się jeszcze długo mówiło w Jaworze. Właścicielka biura zadbała o pyszne słodkości
i dobrą atmosferę. W czasie otwarcia placówki, zaproszeni goście toczyli żywe rozmowy, świętowali wspólnie sukces Pani Marioli i życzyli jej powodzenia w biznesie.

Jestem agentem od 2001 roku. W mojej pracy stawiam na rozwój, pogłębianie wiedzy oraz otwartość w relacjach z klientami. Zdecydowałam się na otworzenie biura
z uwagi na zmieniający się rynek, który stawia nowe wyzwania przed agentem ubezpieczeniowym. Dzisiaj nie ma mowy o obsłudze klienta na najwyższym poziomie bez profesjonalnie urządzonego biura. Jestem przekonana, że posiadanie placówki w standardzie Agent 2.0, podniesie mój prestiż w środowisku i przyczyni się do rozwoju mojej agencji. 
- mówi właścicielka biura, Mariola Łuczak.

Dorota Krajewska

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Mariola Łuczak jest z agentką z ogromnym doświadczeniem. Swoim zaangażowaniem, energią i entuzjazmem mogłaby obdarzyć kilka osób. Jest też osobą wymagającą, dlatego długo szukałyśmy optymalnego miejsca na jej biuro. Agencja Marioli to druga placówka otwarta przez nasz zespół w Jaworze. Dużym atutem tej lokalizacji jest bliskość innych firm usługowych oraz duży parking. Umiejscowienie lokalu na terenie otwartym powoduje, że agencja jest widoczna zarówno dla pieszych jak i dla przemieszczających się samochodami. Jestem przekonana, że Mariola osiągnie w tym miejscu sukces.

Marzena Nowicka

Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży

Kolejna placówka w Zespole 300 z Jawora jest następną perełką w naszym obszarze. Agentka z ogromną charyzmą i pasją poszukiwała lokalu. Pomimo dodatkowych czynności, które trzeba było wykonać aby otworzyć to biuro, cierpliwie i konsekwentnie realizowała wszystkie z nich. Pani Mariola w przeszłości prowadziła biuro, więc na obecnym etapie otwarcie profesjonalnego biura było jedynie kwestią czasu. Pani Mariola zorganizowała wspaniałe otwarcie. Sukces w tym przypadku musi być gwarantowany, czego wszyscy serdecznie Pani Marioli życzymy!