Stanisław Grudziński, Włocławek , Zielna 04-lut

https://stgrudzinski.agentpzu.pl

Nowe biuro w standardzie Agent 2.0 we Włocławku

Biuro mieści się przy skrzyżowaniu ulicy Zielnej i Płockiej we Włocławku – w budynku Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. W bliskiej odległości znajdują się duże przedsiębiorstwa, markety oraz bloki mieszkalne na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Biuro, które prowadzi Stanisław Grudziński wraz z małżonką Aliną Grudzińską jest dogodnym miejscem dla osób, które poszukują miłej obsługi, indywidualnego podejścia do klienta oraz profesjonalnego doradztwa ubezpieczeniowego.

Uroczyste otwarcie nowej placówki agenta było ważnym momentem dla całego Zespołu, ale przede wszystkim dla samych gospodarzy, którzy świetnie się na tę okazję przygotowali. Zaproszeni goście podziwiali nowe biuro, a podczas poczęstunku, na który zostali zaproszeni mieli czas na rozmowy w miłej atmosferze. Goście otrzymali również drobne niespodzianki, które na długo pozwolą pamiętać o nowym biurze i zachęcą do ponownej wizyty.Agent Stanisław Grudziński


Od roku jestem Agentem Ubezpieczeniowym w Grupie PZU, rozpocząłem swoją przygodę z tą firmą w 2019 r. Z wykształcenia jestem pedagogiem i moje dotychczasowe doświadczenie w pracy z ludźmi wykorzystuję w pracy agenta. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i z empatią. Aby wyjść naprzeciw osobom, które cenią sobie spotkania biznesowe w komfortowych warunkach oraz oczekują profesjonalnej obsługi i doradztwa, zdecydowałem się na otwarcie biura w standardzie 2.0. Jestem osobą ambitną, otwartą i lubiącą wyzwania. Własne biuro to dla mnie ogromna wartość i budowanie pozytywnego wizerunku mojej firmy.


Redakcja: Marta Żukowska

Milena Barczak

Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży

Stanisław i Alina, oprócz profesjonalnej obsługi, tworzą wyjątkowy klimat. Są to osoby zaangażowane i ukierunkowane na rozwój. Osobiście urzekło mnie ich biznesowe podejście oraz zrealizowane z największą starannością uroczyste otwarcie biura. Była to dla mnie ogromna przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że klienci będą czuć się komfortowo w nowej placówce, a Stanisławowi i Alinie życzę sukcesów i satysfakcji z pracy we własnym biurze agenta 2.0.

Jolanta Spryszyńska

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Pan Stanisław Grudziński wraz z małżonką stworzyli agencję ubezpieczeniową z ogromnym potencjałem. Kiedy realizowaliśmy plan otwarcia biura z podziwem patrzyłam na ich biznesowe zacięcie i ogromną determinację w dążeniu do celu. Wierzę, że ich profesjonalne podejście do współpracy z Klientami i jasno określone cele oraz optymizm doprowadzą ich do sukcesu. Bardzo się cieszę z naszej współpracy, z postępów i rozwoju jaki osiąga agencja. Oczywiście nadal będę pomagać w kolejnych przedsięwzięciach.