Katarzyna Dąbek, Starachowice , Piłsudskiego 11

https://kadabek.agentpzu.pl

Nowe biuro agenta w Starachowicach

W upalny sierpniowy dzień, uroczyście otworzyliśmy nową placówkę agencyjną w Starachowicach, w Obszarze Świętokrzyskim. W tym niełatwym czasie związanym z epidemią, nasza agentka Katarzyna Dąbek wraz z mężem Pawłem, z którym wspólnie prowadzą biznes, podjęli wyzwanie i otworzyli profesjonalne biuro agenta PZU. Zapraszamy na relację z tego spotkania i rozmowę naszej Koordynator ds. Placówek Agencyjnych - Anny Kliś z właścicielką biura. 

Biuro jest nieduże ale świetnie zlokalizowane, widoczne z głównej drogi i ronda. Przede wszystkim jednak jest to wzorowo zarządzana agencja. Poznałam Panią Kasię kilkanaście miesięcy wcześniej, kiedy zaczynała współpracę z PZU jako Adeptka i już wtedy deklarowała chęć rozwoju poprzez prowadzenie profesjonalnego biura. W tym okresie pokazała swoimi wynikami sprzedażowymi, że to absolutnie nie były płonne zamiary, a jej determinacja, entuzjazm i chęć podejmowania się nowych wyzwań tylko się zwiększyły. Agencja działa i ma się dobrze, Agentka profesjonalnie się reklamuje, np. oznakowanym samochodem, jest o krok od prowadzenia swojego fanpage na facebooku, ma pomysł i apetyt na wygraną w konkursie Wzbudź emocje – zrób promocję aby zareklamować swoje nowe biuro! Nie jest łatwo podejmować ryzyko w czasach niepewnej koniunktury ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana… a my mieliśmy tę okazję w obecności szacownych gości: Dyrektor Sprzedaży Obszaru Świętokrzyskiego – Barbary Gawron, Kierownika Zespołu Wsparcia Sprzedaży – Piotra Gierczyńskiego, Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych – Justyny Romańskiej-Kurek oraz Koordynator ds. Rozwoju Portfela Agentów – Katarzyny Węgrzyk. Zapraszam do obejrzenia zdjęć i wypowiedzi uczestników tego wydarzenia.


Dlaczego zdecydowała się Pani na otwarcie biura?
Moją motywacją do otwarcia biura Agent 2.0, była chęć dalszego rozwoju ,,zrobienie kolejnego kroku do przodu’’, jak również dotarcie do większej ilości potencjalnych, nowych klientów. Chciałam również mieć możliwość umawiania spotkań z klientami w sposób profesjonalny i komfortowy.

Czy okres pandemii sprzyja, czy przeszkadza w podejmowaniu nowych wyzwań i inicjatyw? Jak było w Pani przypadku?
W moim przypadku okres pandemii nie przeszkodził w podjęciu nowego wyzwania, którym było otwarcie biura Agent 2.0. W pewnym stopniu czas pandemii przyczynił się do tego, że znalazłam odpowiednie miejsce na biuro.

Proszę opowiedzieć jak doszło do wyboru tej lokalizacji?
O otwarciu biura myślałam od dłuższego czasu jednak miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego miejsca, żaden z lokali, które wtedy oglądałam nie spełniał moich oczekiwań. Przejeżdżając koło miejsca, w którym teraz jest moje biuro myślałam: to jest to, w pobliżu rynek, targowica miejska, galeria handlowa, market, dworzec, duży parking. Niestety lokal był już zajęty. Jadąc samochodem pewnego słonecznego dnia (lokal znajduje się przy drodze głównej, bardzo łatwo go zauważyć) zauważyłam, że zniknęły banery poprzedników i pojawiła się kartka ,,do wynajęcia’’. Wykonałam telefon do właścicieli, dalej było umówienie spotkania i ostateczna decyzja…. tu będzie moje biuro. Po rozmowie z właścicielami lokalu okazało się, że poprzednicy zrezygnowali z działalności przez pandemię i lokal jest wolny .

Jak planuje Pani rozwijać dalej swój biznes? Jak biuro zostanie wykorzystane do realizacji Pani celów?
W najbliższej przyszłości chciałabym, pozyskać jak najwięcej nowych klientów, dlatego swoje działania ukierunkowuję na reklamę i promocję biura, aby później móc otworzyć następne biuro i zatrudnić kolejnych pracowników.

Barbara Gawron

Barbara Gawron

Dyrektor Sprzedaży – Obszar Świętokrzyski

Barbara Gawron

Informacja o otwarciu nowej placówki Agent 2.0 w Starachowicach, z pewnością cieszy wszystkich mieszkańców tej miejscowości. Lokal znajduje się przy ul. Marszałka Piłsudskiego 11, jest bardzo komfortowy, gwarantuje wygodę klientom. Właścicielka, Pani Katarzyna Dąbek, współpracuje z PZU od niemal dwóch lat, jest pełną profesjonalizmu agentką, która spełnia najwyższe standardy obsługi. Pani Katarzyna jest bardzo ambitna, angażuje się w nowe wyzwania, podwyższa kompetencje, dlatego jestem przekonana, że w jej agencji Klient spotka się fachowością i znajdzie zabezpieczenie, którego szuka.

Justyna Romańska-Kurek

Justyna Romańska-Kurek

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Justyna Romańska-Kurek

Z Katarzyną Dąbek, która jest naszym adeptem, podpisałam umowę agencyjną w czerwcu 2018 roku. Od początku współpracy Pani Kasia wykazywała duże zaangażowanie w poszukiwaniu nowych klientów, brała udział w różnych eventach organizowanych na terenie Starachowic. Była tam sponsorem nagród dla dzieci, do czego wykorzystała gadżety z logo PZU i tym samym promowała siebie jako agenta wyłącznego. We wszystkim wspiera ją mąż Paweł, z którym wspólnie prowadzi swój biznes. Oboje od dawna poszukiwali właściwego miejsca, gdzie mogliby otworzyć biuro. Lokalizacja agencji jest w samym centrum Starachowic, nieopodal rynku, popularnego dyskontu, dostępny jest też bardzo duży parking. Pani Katarzyna chce się dalej rozwijać zawodowo, wiąże swoją przyszłość z PZU, a otworzenie biura jest kolejnym etapem na szczeblach kariery w naszej firmie.