Małgorzata Maria Wołkonowska, Kluczbork , Sienkiewicza 1

https://mwolkonowska.agentpzu.pl


1 marca odbyło się uroczyste otwarcie nowego biura agenta PZU w Kluczborku. Otworzyła je nasza agentka Pani Małgorzata Wołkonowska, która dotychczas prowadziła biuro rachunkowe, ale postanowiła rozszerzyć swą działalność również o ubezpieczenia.


Nowa placówka Agent 2.0 mieści się w Kluczborku, przy ul. Sienkiewicza 1. Łatwy dojazd, świetna lokalizacja, bliskość centrum, bezpłatny parking, to nie jedyne zalety nowego biura. Przestronne, profesjonalnie urządzone wnętrze z dwoma stanowiskami obsługi, zapewniają komfort klientom. To jednocześnie biuro agenta oraz w biuro rachunkowe, które znajduje się w drugiej części lokalu. Właścicielka - Pani Małgorzata podjęła decyzję o połączeniu dwóch działalności aby kompleksowo obsługiwać swoich dotychczasowych, jak i nowych klientów. Biuro Agent 2.0 jest w tej części Kluczborka bardzo potrzebne. W trakcie uroczystego otwarcia, odbyło się symboliczne przecięcie wstęgi, przygotowano słodki poczęstunek, miały miejsce liczne gratulacje, a w rozmowach słychać było snucie planów na przyszłość. Wśród zaproszonych gości byli: Dyrektor Sprzedaży Marek Skrzypczyk, Kierownik Sprzedaży Ewelina Kubiak, Specjalista Produktowy Rafał Królikowski, zaprzyjaźnieni agenci terenowi i ci z biurem. Było bardzo miło, ale atmosfera była mocno biznesowa, rozmowy toczyły się cały czas wokół tematu jak takie nowe, piękne biuro optymalnie wykorzystać do sprzedaży, pozyskiwania nowych klientów i zapewnienia im pełnej, profesjonalnej obsługi.

Marek Skrzypczyk

Marek Skrzypczyk

Dyrektor Sprzedaży Wyłącznej

Marek Skrzypczyk

Bardzo pozytywne wrażenie, jakie budzi we mnie nowa placówka (lokalizacja, wielkość, standard) potęguje fakt, iż na jej uruchomienie zdecydowała się osoba ze stosunkowo krótkim stażem w zawodzie agenta. Pani Małgorzata w dotychczasowej współpracy dała się poznać, jako osoba bardzo dynamiczna, szybo i konsekwentnie adaptująca się do nowego wyzwania biznesowego, jakim jest bycie profesjonalnym doradcą. Życząc dalszych sukcesów i satysfakcji z prowadzenia agencji, zapraszam wszystkich mieszkańców Kluczborka i okolic do jej odwiedzenia.

Ewelina Kubiak

Ewelina Kubiak

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Ewelina Kubiak

1 marca 2019 r. odbyło się uroczyste otwarcie agencji 2.0 w Kluczborku. W wydarzeniu wzięli udział współpracownicy, agenci, koledzy i koleżanki z zespołu i obszaru, kierownictwo, a także przedstawicielstwo Centrali PZU SA. Agentka - Małgorzata Wołkonowska od 16 lat związana jest z prowadzeniem własnego biznesu – biura rachunkowego. Cieszy się ogromnym poważaniem wśród swoich klientów. W PZU SA jako agent pracuje od 2017 roku i działalność związaną z ubezpieczeniami rozwinęła na tyle dynamicznie, że zdecydowała się otworzyć biuro w standardzie Agent 2.0. Lokal mieści się w Kluczborku, przy ul. Sienkiewicza 1, w bezpośrednim sąsiedztwie dużego osiedla mieszkalnego, sklepów, szkoły, przedszkola, dworca PKS.