Agent Krzysztof Kania,
Chojnice, ul. 31 Stycznia 46

Patrząc perspektywicznie i szukając na rynku dobrego partnera w branży ubezpieczeniowej, nie mogliśmy wybrać inaczej. PZU jest firmą, która ciągle się rozwija i ma silną pozycję, a klienci darzą ją zaufaniem. Współpraca z tak znaną i cenioną firmą jak PZU, daje duże możliwości rozwoju zawodowego.

Lokalizacja

Nasza nowa placówka w Chojnicach zlokalizowana jest przy Wydziale Komunikacji, pod adresem 31 stycznia 43. Biuro poprzez dobrą lokalizację przykuwa uwagę klientów korzystających z usług Wydziału Komunikacji, jak również osób przejeżdżających ulicą. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku, posiada duże witryny, a pomieszczenie jest klimatyzowane. Ciągle się rozwijamy, to już trzecie nasze biuro otwarte w standardzie Agenta 2.0. Doradzamy Klientom zarówno w doborze ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych jak i życiowych. Klient przychodząc do nas może być pewny fachowej i kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie. Zadowolenie klientów jest naszym wyznacznikiem w codziennej pracy. Biuro cieszy się coraz większa popularnością.

Piotr Budnik

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Krzysztof Kania to agent ze sporym, bo szesnastoletnim doświadczeniem. Rozpoczynał jako agent terenowy z niewielkim, jak to się w ówczesnym czasie nazywało, rejonem czyli małą liczbą przypisanych miejscowości do prowadzenia obsługi klientów. Już kilka lat temu postawił na własne biuro i współpracowników, kiedy jeszcze nie był to tak rozpowszechniony pomysł na prowadzenie biznesu z PZU. Aktualnie zespół Krzysztofa to trzech sprzedawców, którzy prowadzą obsługę klienta w trzech lokalach. Najnowsze prezentowane Państwu biuro, wyróżnia się bardzo dobrą lokalizacją i prestiżowym wyglądem. Krzysztof to profesjonalista, który podejmuje decyzje w sposób przemyślany, a jego zespół to młodzi i energiczni ludzie, dający duże nadzieje na przyszłość.

Milena Barczak

Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży

Kolejna placówka Agencji Ubezpieczeniowej Krzysztofa Kani, została otwarta w kwietniu 2018 r. i z pewnością przyciągnie rzesze klientów. Śmiało mogę przyznać, że lokal wyróżnia się na tle innych placówek. Został bardzo komfortowo zaprojektowany i jest jednym z najbardziej nowoczesnych biur na naszym terenie, a jego właściciel to przedsiębiorca z wizją na rozwój własnego portfela. Cenię Krzysztofa za dokonywanie odważnych decyzji biznesowych, opisywane biuro stanowi przykład wykorzystania potencjału nowej lokalizacji jaką są Chojnice. Gratuluję Agencji przedsiębiorczości życząc wielu klientów!