Agnieszka Duda, Bytom , Reptowska 43B

https://agnieduda.agentpzu.pl

Nasza agentka Agnieszka Duda, otworzyła drugie już, własne biuro. To najlepszy dowód na to, że własne biuro w modelu Agent 2.0 jest świetnym pomysłem na własny biznes. Zapraszamy na relację z otwarcia biura agenta w Bytomiu. 

Od samego początku, kiedy rozpoczęliśmy proces otwarcia drugiej placówki Agnieszki Dudy, dało się odczuć, że jest to współpraca z osobą, która ma już duże doświadczenie w sprzedaży i prowadzeniu własnego biznesu. Szybko podejmowane przez agenta decyzje, pozwoliły na sprawne dostosowanie lokalu do optymalnej aranżacji wewnętrznej jak i wizualizacji zewnętrznej. Nie byłoby to możliwe bez dużego wsparcia ze strony Kierownika Sprzedaży Agentów Wyłącznych Aleksandry Batóg oraz Specjalisty Produktowego Agnieszki Szewczyk. Warto zwrócić uwagę, że ten „team” w czerwcu 2018 r., otworzył dwa nowe biura w standardzie Agenta 2.0. Gratuluję oraz życzę wielu sukcesów. - mówi Michał Groń, Koordynator ds. Sieci Placówek.

Klient na pierwszym miejscu - to moje motto. Oferuję swoim klientom nie tylko doskonałe warunki ubezpieczeniowe i profesjonalne doradztwo, ale również profesjonalną obsługę w moim biurze. Niezależnie od miejsca oraz czasu, klient zawsze może liczyć na moją pomoc. Dzisiaj wcielam w życie te zasady jeszcze „szerzej” otwierając nowe biuro. - mówi właścicielka biura Agnieszka Duda.

Aleksandra Batóg

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Pani Agnieszka Duda jest agentem od 2010 r. Jest to agent o dużym potencjale rozwojowym. Prowadzi prężnie rozwijającą się agencję. Jej nastawienie biznesowe, konsekwencja działania i dążenie do realizacji zadań i celów, jest podstawą osiąganych sukcesów. Pomysł Pani Agnieszki na otwarcie kolejnego biura, przyjęłam z entuzjazmem, choć wybór odpowiedniej lokalizacji nie był prosty. Konsekwencja - to cecha Pani Agnieszki, która sprawiła, że poszukiwania odpowiedniego lokalu zakończyły się sukcesem. Pani Agnieszka jest osobą roztaczającą wokół siebie przyjazną atmosferę, która przeplata się z profesjonalizmem działania, kompetencją, obowiązkowością. To wszystko sprawia, że szybko powiększa portfel swoich klientów. Jestem przekonana, że otwarcie biura w drugiej lokalizacji przyczyni się do rozwoju jej agencji.

Paweł Kimak

Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży

Bardzo się cieszę, że Pani Agnieszka zdecydowała się na otwarcie drugiego już biura w standardzie Agent 2.0. Wiem, że decyzja ta ma podstawy w znakomitym rozumieniu działania w tym standardzie. Agentka widzi korzyści płynące z posiadania biura, to na pewno zapewnienie dostępności swoim klientom i wysoki standard jakości obsługi. Pani Agnieszka postawiła na model biura w „małych społecznościach” satelitarnych osiedli Bytomia: Miechowice i Stolarzowice. Znakomicie kontaktuje się z mieszkańcami, szybko zdobywa ich sympatię, a jej biura stają się mocnymi punktami na mapie tych miejsc. Tak było z pierwszym biurem i wierzę, że za chwilę będzie tak samo w kolejnym punkcie. Pani Agnieszka, jak mówi Kierownik Sprzedaży w Bytomiu, jest „iskrą” w Zespole Sprzedaży – taka energia, zaangażowanie w połączeniu z możliwościami płynącymi z posiadania biura, na pewno są receptą na sukces.