Sabina Maria Jeziorska, Wrocław , Dworcowa 5

https://sjeziorska.agentpzu.pl

W Szczekocinach powstała nowa placówka Agent 2.0. Miejsce na biuro z bardzo dużym potencjałem biznesowym, znajdujące się w ścisłym centrum, na placu Tadeusza Kościuszki, gdzie skupia się największy ruch usługowy, handlowy oraz komunikacyjny miasta.

Placówka jest bardzo dobrze oznakowana, widoczna ze wszystkich stron. Podczas uroczystego otwarcia, które miało miejsce  3 kwietnia 2019 r., wzrok dodatkowo przyciągały girlandy z balonów oraz hostessy rozdające kupony i nagrody wśród przechodzących mieszkańców. Kto zdecydował się wstąpić w tym dniu do agencji, na pewno nie żałował – oprócz drobnego upominku, każdy gość został poczęstowany słodkimi i wytrawnymi przekąskami, a w finałowym momencie, także tortem i szampanem. W tym uroczystym dniu agencję odwiedziło mnóstwo gości: zaproszeni klienci ale i przypadkowi przechodnie, KZWS Paweł Kimak, KSAW Grażyna Piotrowska, SP Martyna Szewczyk, właścicielka lokalu – wszyscy mogli podziwiać, jak bardzo zmieniło się wnętrze sprzed remontu. Dzisiaj to piękna, profesjonalna placówka, oferująca kompleksowe usługi ubezpieczeniowe. Jak doszło do jej powstania opowie sam właściciel biura Agent Adept - Piotr Wójcik. Zapraszamy na krótką rozmowę.

Proszę opowiedzieć kilka słów o swoim doświadczeniu zawodowym i współpracy z PZU?
Moja współpraca z PZU zaczęła się w styczniu 2018 r. Nadal jestem agentem adeptem, uczącym się i podnoszącym swoje kwalifikację, aby stać się w pełni profesjonalnym agentem PZU.

Dlaczego zdecydował się Pan na otwarcie biura?
Na otwarcie biura zdecydowałem się, ponieważ bardzo chcę powiększać swoją bazę klientów, a biuro jest bardzo profesjonalną i wiarygodną wizytówką. Jestem dumny, że swoich klientów mogę zapraszać do tak pięknego biura.

Proszę opowiedzieć jak doszło do wyboru tej lokalizacji?
Jestem rodowitym Szczekocinianinem, dlatego wiedziałem, że jeżeli otwierać biuro, to tylko w Szczekocinach. Dodatkowo udało nam się znaleźć naprawdę piękny, nowy lokal w samym centrum miasta.

Jak planuje Pan rozwijać dalej swój biznes? Jak biuro zostanie wykorzystane do realizacji Pana celów?
Nieustanny rozwój to nasz priorytetowy cel. Chcemy pozyskać jak najwięcej rozwojowych firm w Szczekocinach i okolicach, dlatego to na nich skupiamy swoją uwagę. Zaczęliśmy sprzedawać ubezpieczenia PZU ŻYCIE, co pomoże nam w pełnym zakresie obsłużyć klienta. W biurze umawiamy spotkania biznesowe, klienci bardzo dobrze czują się w tak profesjonalnie przygotowanej placówce. Jestem przekonany, iż lokalizacja dodatkowo pozwoli nam przyciągnąć nowych klientów.

Grażyna Piotrowska

Grażyna Piotrowska

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Grażyna Piotrowska

W kwietniu 2019 r., w prześlicznej miejscowości Szczekociny, w powiecie zawierciańskim - otworzyliśmy placówkę Agent 2.0. Właścicielem jest Piotrek Wójcik - agent adept. Jest to już ósma Agencja 2.0 w naszym zespole. Nowocześnie wyposażone biuro daje szansę na profesjonalną obsługę, pozyskanie wielu nowych klientów i wygodę dla mieszkańców, którzy dotychczas byli zmuszeni dojeżdżać do oddalonego o ponad 40 km. oddziału PZU - do Zawiercia. Nowa Agencja 2.0 wyróżnia się bardzo dobrą lokalizacją w samym centrum miejscowości. Klienci z łatwością trafią do biura agenta, gdyż jest ono bardzo dobrze widoczne dzięki profesjonalnemu oznakowaniu, wygodnie też zaparkują auto. Piotrek przez zaledwie dwa lata współpracy, bardzo biegle opanował standardy obsługi klienta. Posiada wrodzoną umiejętność zdobywania nowych klientów. Jest to osoba bardzo kreatywna, szybko się uczy i ma bardzo dobry kontakt z ludźmi z tej miejscowości. Piotrek jest ambitny, stawia sobie wysokie cele do realizacji, głównie w obsłudze realizacji standardów oraz w zakresie obsługi klientów. W placówce zatrudnia 1 pracownika, ale w przyszłości zamierza powiększyć zespół. Ja ze swojej strony gwarantuję mu wsparcie i trzymam mocno kciuki za realizację celów zawodowych i awansu na ścieżce kariery jaką daje nasza firma.