Przemysław Rachela, Gniezno , Roosevelta 114

https://prachela.agentpzu.pl

Oficjalne otwarcie nowego biura Agent 2.0 w Gnieźnie, przy ul. Gdańskiej 112, miało miejsce 25 stycznia 2019 r. Agencja mieści się w galerii handlowej, w której agent prowadzi również punkt Poczty Polskiej, znajdujący się w pomieszczeniu obok swojego nowego biura.

"Jestem Adeptem od marca 2018 roku. Od początku chciałem prowadzić biuro Agent 2.0, aby mieć możliwość obsługi klientów w profesjonalny sposób. Szukałem lokalu, który spełni moje oczekiwania dotyczące lokalizacji oraz  powierzchni. Obecnie cały czas wdrażam się w prowadzenie biura, jak i pracę agenta. Mam pracownika, który wraz ze mną pracuje w biurze i dzięki temu jestem bardziej elastyczny i mogę również spotkać się z klientem w terenie. Prowadzenie biura to dla mnie wyzwanie ale przede wszystkim szansa na pozyskanie nowych klientów i rozwój mojego jeszcze niewielkiego portfela.” - mówi Przemysław Rachela, właściciel biura.


Dariusz Kwiręg

Dariusz Kwiręg

Dyrektor Sprzedaży Wyłącznej

Dariusz Kwiręg

To otwarcie było dla mnie szczególnym wydarzeniem. To pierwsza tego rodzaju uroczystość, w której uczestniczyłem jako Dyrektor Sprzedaży Wyłącznej w Obszarze Wielkopolska Północ. Na pewno zapamiętam ją na zawsze. Cieszę się, że kolejny agent wyłączny skorzystał z możliwości jakie stwarza nasza firma. Dla mnie jest to wyrazem przedsiębiorczości i wyczucia biznesowego. Coraz więcej klientów woli sfinalizować transakcję w biurze, niż zapraszać sprzedawcę do swojego mieszkania. Chciałbym, żeby tę zmianę preferencji klientów dostrzegli również inni nasi pośrednicy. Na mapie naszego Obszaru ciągle jest wiele atrakcyjnych lokalizacji, w których chcielibyśmy uruchomić placówkę Agent 2.0. Panie Przemku, trzymam kciuki za powodzenie i życzę kolejek klientów!

Wioleta Witkowska

Wioleta Witkowska

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Wioleta Witkowska

Otwarcie biura w tej lokalizacji było dla naszego zespołu bardzo ważne. Galeria handlowa, gdzie widoczne jest logo PZU i profesjonalne biuro, stwarza szansę na pozyskanie nowych klientów. Bardzo się cieszę, że to właśnie Adept prowadzi kolejną naszą placówkę w zespole. Zatrudnienie pracownika, który obsługuje klientów w biurze, uwolniło wiele czasu Przemkowi, który cały czas się rozwija i planuje kolejne działania w celu poszerzenia swojego portfela klientów. Życzę mu powodzenia!