Klaudia Bromberek, Agent 2.0 z Zielonej Góry

Wyznaczając kierunek rozwoju naszej firmy szukaliśmy partnera, dla którego dobre praktyki biznesowe, innowacyjność i profesjonalizm to filary dobrej współpracy.
Mając na uwadze kompleksową obsługę klienta nasz wybór nie mógł być inny PZU - lider na rynku ubezpieczeń, rozpoznawalna marka i wysokie standardy obsługi.
Stawiamy na rozwój czerpiąc z najlepszych wzorców, u boku silnego i doświadczonego partnera jakim jest PZU.

Lokalizacja placówki

Placówka w Zielonej Górze zlokalizowana jest przy ulicy Ułańskiej, w samym centrum miasta. śmiało można powiedzieć, że ta właśnie placówka to bardzo dobra wizytówka naszej firmy. Spełnia wszelkie standardy placówki TOP tj. posiada bardzo dobrą lokalizację przy ciągu pieszym i komunikacyjnym. Biuro znajduje się w nowo wybudowanym biurowcu, ma 40 metrów kwadratowych powierzchni, posiada przestronne witryny oraz bogate zaplecze socjalne. Pomieszczenie jest klimatyzowane, a w pobliżu znajduje się parking dla klientów, lokal jest również przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Anżelika Wojciechowska

Kierownik Sprzedaży

Klaudia Bromberek rozpoczęła współpracę z PZU SA 28 marca ubiegłego roku. Od samego początku byłam pewna, jako Kierownik Sprzedaży Zespołu, który współpracuje z Klaudią iż, ma ona pomysł na biznes. Spogląda perspektywicznie i wykorzystuje możliwości, które daje rynek. Kreatywnie tworzy wizje dla swojej firmy i co najważniejsze, wytrwale dąży do realizacji założonego celu. Dowodem tego jest fakt, że na samym początku ścieżki kariery będąc Agentem Adeptem otworzyła pierwsze biuro Agenta 2.0. Placówka została otwarta w czerwcu 2017 roku w Poznaniu, kolejna w marcu tego roku w Zielonej Górze. Klaudia to młoda, sympatyczna i pełna pomysłów osoba. Na dzień dzisiejszy Klaudia zatrudnia 8 osób, kolejne niebawem zaczną pracę jako sprzedawca ubezpieczeń. Cały zespół Autoplatformy składa się z energicznych, młodych ludzi. Wyróżnia ich pozytywna energia, zapał i przyjazna atmosfera.

Edyta Zasada

Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży

Placówkę Agent 2.0 Klaudii Bromberek w Zielonej Górze oficjalnie otworzyliśmy 20 marca br. , to druga placówka Klaudii, chociaż współpracuje z PZU dość krótko, od marca 2017 roku. W ciągu pierwszego roku współpracy, Klaudia udowodniła, iż nie boi się zmian i nowych sytuacji, a wręcz traktuje je jako szanse, wykorzystując jednocześnie narzędzia jakie daje PZU, dwukrotnie odebrała nagrodę w konkursie „Jasne, że własne…” została laureatem w II i IV kwartale 2017 roku. Klaudia mocno postawiła na reklamę swoich placówek Agent 2.0 korzystając ze spotów radiowych, bilbordów i szeregu innych materiałów marketingowych , co z naszej perspektywy zdecydowanie wzmacnia markę na lokalnym rynku i pozwala na rozpoznawalność. Na wizerunek i markę firmy wspólnie z Klaudią pracuje kilka osób, które wspierają ją w codziennej pracy i są równie mocno jak Klaudia, ukierunkowane na osiągnięcie sukcesu. Wiemy też , że Klaudia ma jeszcze wiele pomysłów na rozwój swojego biznesu, a w planach kolejne placówki Agent 2.0. Cieszymy się bardzo, że Klaudia świadomie buduje swoją pozycję na rynku ubezpieczeniowym, dostrzegając szanse i możliwości. Mocno jej kibicujemy.