Z firmą PZU jestem związana kilkanaście lat. Przyglądając się rozwojowi naszej firmy i zmianom, które zachodzą na rynku oraz obserwując zmieniające się preferencje naszych klientów, zrozumiałam, że osobisty rozwój jest podstawą.

Jednym z  wyzwań, które przed sobą postawiłam, było otworzenie biura Agent 2.0. Uważam, że jest to dla mnie najlepsze rozwiązanie, ale przede wszystkim otwiera przede mną nowe możliwości. Zdaję sobie sprawę, że przekierowanie klientów do biura wymaga czasu. Część Klientów nadal obsługiwana jest przez mnie w terenie. Biuro prowadzę wspólnie z Elżbietą Olejniczak, która jest  także długoletnim agentem z ogromnym doświadczeniem. Mamy do siebie pełne zaufanie. Praca w biurze gwarantuje jeszcze większe zaufanie naszych klientów i świadczy o  naszym profesjonalizmie. - mówi Wiesława Kozłów, właścicielka biura.

Katarzyna Jurczak

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Wiesława Kozłów i Elżbieta Olejniczak są agentkami z wieloletnim stażem. Nieustannie poszukują nowych sposobów na rozwój swojego biznesu i dotarcie do jak największego grona klientów. Systematycznie podnoszą kwalifikacje i rozwijają swoje umiejętności dążąc do zapewnienia kompleksowej obsługi klienta. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe i znajomość branży ubezpieczeniowej gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług. Śmiało mogę powiedzieć, że obie agentki są w gronie najlepszych doradców klienta na naszym rynku. Otwarcie biura Agent 2.0 jest kolejnym etapem rozwoju zawodowego agentek. Już pierwsze dni po otwarciu biura pokazały, że zdecydowanie był to krok w dobrym kierunku. Klienci bardzo dobrze odbierają możliwość skorzystania z usług biura, jak i bardzo pozytywnie oceniają jego wygląd. Jestem przekonana, że biuro jest dodatkowym atutem w odbiorze profesjonalnego wizerunku moich agentów.