Nowe biuro agenta PZU znajduje się w samym sercu miasta Milówki, przy rynku obok popularnych lokali handlowo-usługowych. Na terenie tej miejscowości dotychczas nie było żadnego profesjonalnego biura ubezpieczeniowego, teraz z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że takie powstało pod szyldem PZU. 
Agencja jest bardzo dobrze widoczna zarówno dla osób pieszych jak i kierujących pojazdami. Biuro będzie wsparciem zarówno dla lokalnych mieszkańców jak i rzeszy turystów, którzy często odwiedzają miejscowość w związku z bliskością gór oraz granicy czeskiej. Lokal ma dużą powierzchnię co zapewnia komfortową obsługę klienta oraz znajduje się tam kącik dla dzieci.

Pomysł na otwarcie własnej agencji zrodził się w momencie, gdy poczułam potrzebę dokonania zmiany w moim życiu zawodowym. Zdecydowałam się na agencję ubezpieczeniową, ponieważ w najbliższej okolicy zaobserwowałam deficyt miejsc, w których ludzie mogą ubezpieczyć swój majątek czy dokonać niezbędnych miesięcznych płatności. Najbliższe duże punkty ubezpieczeniowe, w których mieszkańcy mogliby załatwić swoje zobowiązania bez czekania w długich kolejkach, były oddalone o wiele kilometrów. Otworzenie punktu PZU będzie w związku z tym dużym ułatwieniem i oszczędnością czasu zwłaszcza dla osób starszych, nieposiadających własnego środka transportu. Wybór PZU był dla mnie oczywisty dlatego, że od lat korzystałam z usług tej firmy i na własnym przykładzie przekonałam się, że jest to rzetelna i uczciwa firma, której można zaufać. Przez długie lata poznałam mieszkańców Milówki i chciałam zaoferować im coś z czego będą naprawdę zadowoleni, a produkty  PZU dają mi tą gwarancje. Obecnie skupiam się i ciężko pracuję nad tym, aby mieszkańcy mogli przekonać się tak jak ja, że PZU jest firmą na którą warto postawić. Zależy mi, żeby moja agencja ubezpieczeniowa była rozpoznawalna i kojarzona z dobrą atmosferą, solidnością i pewnością uzyskania niezbędnej pomocy - mówi Krystyna Jandy–Szczotka.

Zofia Ryszka

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Pani Krystyna Jandy-Szczotka jest osobą, która od kilku lat mierzyła się z zamiarem otwarcia swojej działalności. Szukała odpowiedniej branży i firmy z tradycjami. W czerwcu 2018 r. podjęła decyzję i nawiązała współpracę z PZU SA. Zgłosiła swój udział w konkursie „Jasne, że własne biuro...” , gdzie otrzymała 1 miejsce w kategorii I. Pani Krystyna jest osobą kreatywną, szukającą innowacji zaangażowaną i nastawioną na realizację celów. Nowa placówka cieszy się pozytywną opinią wśród klientów, którzy doceniają fakt iż mają „u siebie” PZU SA. Uczestniczyłam w uroczystym otwarciu, które było odpowiednio przygotowane i nagłośnione. Agentka zatrudniła menedżera, który w sposób profesjonalny pomógł przygotować i zareklamować otwarcie nowego biura, co z pewnością dało się zauważyć i wpłynęło na zainteresowanie wśród mieszkańców.

Piotr Fulneczek

Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży

Krystyna Jandy-Szczotka to niezwykle przedsiębiorcza osoba. Podjęła współpracę z PZU SA na początku roku 2018, a już po kilku miesiącach miałem przyjemność uczestniczyć w otwarciu nowego biura Agent 2.0. Bardzo dobra lokalizacja, jasno sprecyzowany cel przez agenta powoduje, iż Pani Krystyna jest skazana na sukces. Swoim optymizmem zaraża pozostałych agentów w zespole żywieckim, a każdy klient, który pojawia się w biurze ma zapewnioną kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Warto bacznie obserwować rozwój agencji, bo może on posłużyć jako wzór dla innych adeptów.