Leszek Michał Dziób, Wałbrzych , Aleja Wyzwolenia 49

https://ldziob.agentpzu.pl

Mamy nowe biuro Agent 2.0 w Wałbrzychu

Po długich poszukiwaniach idealnego lokalu, Pan Leszek Dziób otworzył swoje wymarzone biuro agenta PZU w Wałbrzychu. Rodzinna tradycja ubezpieczeniowa i chęć rozwoju własnego biznesu były motorem napędowym do działania. Dziś Pan Leszek dołączył do prestiżowego grona agentów z biurem. Zapraszamy na rozmowę naszego Koordynatora ds. Placówek Agencyjnych – Michała Gronia z właścicielem nowego biura.


Leszek Ty i PZU jak to się zaczęło?
Początkowo byłem agentem dwuzawodowym. Po około roku zdecydowałem, że stawiam na własny biznes. Obecnie po pięciu latach mogę powiedzieć, że to była dobra decyzja. Poza tym od małego dziecka dorastałem w PZU. Moja mama jest aktywnym i wieloletnim agentem. W tej pracy czuję się jak w domu.

Co wpłynęło na decyzję o tym, że postanowiłeś otworzyć swoje własne biuro? 
Standaryzacja i fakt, że klienci wolą spotykać się w siedzibie agenta spowodowały, że zacząłem szukać dla siebie dogodnej lokalizacji. Wcześniej niejednokrotnie zastępowałem wielu Agentów 2.0 podczas ich nieobecności w biurze. Stwierdziłem, że praca w takiej formule to coś dla mnie. Stawiam na profesjonalizm. Praca w agencji jest dla mnie dużo łatwiejsza i bardziej komfortowa niż praca w domu.

Zapadła decyzja, że chcesz mieć biuro. A co później stanowiło dla Ciebie największe wyzwanie?
Znalezienie właściwego lokalu w dobrej lokalizacji było nie lada wyzwaniem. Obejrzałem wiele lokali i zdecydowałem się na centrum miasta. Lokal, który wybrałem na początku nie spełniał standardów PZU i dlatego został przeze mnie gruntownie zmodernizowany.

Dlaczego właśnie ta lokalizacja? Jakie przyjąłeś kryteria wyboru lokalizacji?
Moje biuro mieści się w ścisłym centrum Wałbrzycha, niedaleko są urzędy, prestiżowe liceum, szkoła podstawowa, przedszkole, wydział komunikacji gminy i powiatu. Na przeciwko mojego biura znajduje się małe centrum handlowe i sklep Biedronka. Jest to okolica z dużym natężeniem ruchu pieszego i samochodowego.

Co lubisz najbardziej w swojej codziennej pracy?
Zarządzanie własnym czasem. Lubię spotykać się i rozmawiać z ludźmi. Każdy dzień jest pewnego rodzaju wyzwaniem, a ja lubię wyzwania.

Jakie są twoje plany w 2020 roku?
W niedługim czasie profesjonalnie oznakuję swój drugi samochód i zajmę się promocją swojego biura. Myślę też nad zatrudnieniem pracownika – OfWCA. Ważnym dla mnie jest również ciągły rozwój, doskonalenie się i poszerzanie horyzontów.

Czego Ci życzyć w nowym roku?
Oprócz zdrowia, wytrwałości i pozytywnej energii, życzyłbym sobie zadowolenia z pracy i utrzymania dobrych wyników. 

Jakie są twoje zainteresowania ?
Motoryzacja – przywracanie życia pojazdom. Lubię muzykę i mam wiele osiągnięć w strzelectwie sportowym z bronią.Redakcja: Marta Żukowska

Marzena Nowicka

Marzena Nowicka

Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży

Marzena Nowicka

Pan Leszek jest przykładem agenta, który od dawna przekonany był, że praca w biurze jest skuteczniejsza, wygodniejsza oraz przynosi większe zyski. Kluczem do sukcesu jest jednak dobra lokalizacja. W Wałbrzychu, gdzie mamy dwa Zespoły – w tym Zespół KSAW Grzegorza Rutkowskiego z wieloma biurami – nie było łatwo znaleźć odpowiedni lokal. O planach rozwoju biznesu słyszałam od Grzegorza od bardzo dawna. Poszukiwania trwały długo i zawsze warto w takich sytuacjach dać na to przestrzeń. Lokal, który się pojawił spełnił wszystkie oczekiwania i wymogi. Teraz agent w wybranym przez siebie miejscu może realizować się zawodowo i czerpać korzyści z nowego standardu pracy. Wszyscy życzymy Panu Leszkowi sukcesów i satysfakcji z pracy we własnym biurze Agent 2.0.

Grzegorz Rutkowski

Grzegorz Rutkowski

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych – ZSAW 289 w Wałbrzychu

Grzegorz Rutkowski

Leszek Dziób już od dawna chciał dołączyć do projektu Agent 2.0. Do otwarcia agencji zachęciła go m.in. standaryzacja biura, wyniki sprzedaży Agentów 2.0, z których wynika, że sprzedaż jest wyższa niż u agenta bez biura. Duży wpływ miała również chęć rozwoju oraz postawa i wsparcie agentów 2.0 w naszym Zespole, których pracę mógł obserwować. ZSAW 289 liczy obecnie 10 biur Agent 2.0. Poszukiwania dobrej lokalizacji trwały od dłuższego czasu. Obejrzeliśmy wiele lokali i wybraliśmy miejsce w ścisłym centrum Wałbrzycha. Zdecydowało o tym sąsiedztwo. W okolicy znajdują się: Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe, wydział komunikacji, prestiżowe liceum ogólnokształcące, szkoła podstawowa, przedszkola, PGNiG, WPWiK, lokale gastronomiczne, apteka oraz centrum handlowe z dużym parkingiem. Zakupiony lokal został poddany gruntownemu remontowi. Powiększono witrynę, wymieniono drzwi wejściowe i wyremontowano elewację. Zacytuję Leszka: „Nie wyobrażam sobie w przyszłości pracy bez Agencji 2.0” – to pokazuje, że Leszek chce się rozwijać i potrafi wykorzystać nadarzające się szanse. Leszek Dziób jest mocnym ogniwem zespołu AW 289. Można na niego liczyć. Utożsamia się z Zespołem i reaguje na jego potrzeby. Regularna praca przynosi wymierne efekty. W każdym miesiącu odnotowuje dodatnią dynamikę.