Marta Kuliga-Riedel, Krosno , Niepodległości 15

https://mkuliga-riedel.agentpzu.pl

Nasza agentka Marta Kulig-Riedel szukając pomysłów na rozwój zawodowy i podniesienie standardu obsługi swoich klientów, otworzyła w Krośnie biuro w standardzie Agent 2.0.

Swoją współpracę z PZU rozpoczęłam w 2010 roku. Do decyzji o otwarciu biura PZU Agent 2.0 skłoniło mnie kilka aspektów. Najważniejsze to możliwość pozyskania nowych klientów poprzez lokalizację przy ruchliwej ulicy oraz możliwość znalezienia "swojego" kąta do spotkania i przedłużenia/negocjacji z dotychczasowymi klientami. Już po kilku tygodniach funkcjonowania biura stwierdziłam, że podjęłam słuszną decyzję. Dotychczasowi klienci bardzo doceniają to, że mogą sobie komfortowo usiąść i przy "kawce" zapoznać się ze szczegółami mojej oferty. Z każdym tygodniem przybywa też tzw. klientów z ulicy, ponieważ biuro zaczyna być dostrzegane i zapamiętywane. - mówi Marta Kuliga-Riedel, właścicielka biura.

Lokalizacja biura
Biuro zlokalizowane przy jednej z głównych ulic Krosna, generującej duży ruch pieszy jak i samochodowy. Placówka jest w bezpośrednim sąsiedztwie innych lokali usługowych, takich jak banki, fryzjer, gastronomia. Już w pierwszych dniach działania, przyciągnęła nowych klientów.  W lokalu są trzy stanowiska, jest przestronny, posiada oznakowany TOP, z dużą witryną. Jest to świetna wizytówka PZU. Oficjalne otwarcie, które odbyło się w maju, przyciągnęło wielu agentów oraz zaproszonych klientów, którzy podkreślali, że w tej części miasta brakowało PZU.


Dariusz Barański

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Agentka Marta Kuliga Riedel jest osobą kontaktową i pozytywnie nastawioną do swojej pracy. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe i znajomość branży ubezpieczeniowej stawia ją w gronie najlepszych doradców klienta. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje i rozwija umiejętności, celem zapewnienia kompleksowej obsługi każdego swojego klienta. Dba o portfel klientów poprzez proponowanie zindywidualizowanych rozwiązań, które zapewniają właściwą ochronę w warunkach zmieniającego się rynku. Zachowuje balans pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym, jednocześnie w wolnym czasie realizując swoje pasje.

Andrzej Ciosmak

Dyrektor Sprzedaży Wyłącznej

Marta Kuliga-Riedel to bardzo przedsiębiorcza osoba, dynamicznie rozwijająca sprzedaż ubezpieczeń na terenie Krosna i okolic. Marta posiada doświadczenie na stanowisku Specjalisty Produktowego, dzięki czemu reprezentuje wysoki poziom wiedzy merytorycznej oraz kompetencje sprzedażowe. Potrafi zjednywać ludzi i budować wspaniały zespół. Na potwierdzenie tych słów wystarczy przedstawić obsadę jej nowo otwartego biura 2.0 - Edyta Jaracz, Łukasz Zych i Lech Kasperkowicz, to obok Marty najlepsi agenci w Zespole 78. Podczas pierwszych godzin otwarcia biura, obok zaproszonych gości, w lokalu pojawiło się wielu klientów, którzy zakupili polisy i z zadowoleniem wypowiadali się na temat poziomu obsługi. Jestem przekonany, że dzięki temu przedsięwzięciu Marta wraz ze swoim zespołem zbuduje przewagę konkurencyjną na krośnieńskim rynku ubezpieczeniowym.