Beata Nowak Agencja Ubezpieczeniowa Chemiland, Dzierzgoń , Wojska Polskiego 24

https://beatanowak.agentpzu.pl

Kompleksowe podejście do klientów - czyli jak rozszerzyć dotychczasowy biznes o ubezpieczenia


Pan Piotr z powodzeniem prowadzi firmę w branży rolniczo - ogrodniczej. Postanowił rozszerzyć działalność o ubezpieczenia, by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby swoich klientów i mieć dla nich kompleksową ofertę w jednym miejscu. Zapraszamy na rozmowę. 


Od kiedy współpracuje Pan z PZU i skąd w ogóle taki pomysł na biznes?
Z PZU współpracuję od kwietnia 2020 r., ale początki działalności mojej firmy Chemiland sięgają lutego 2001 r. Nasza firma stawia przede wszystkim na rozwój. To nie tylko stałe powiększanie oferty produktowej, ale także nieustanny rozwój sieci sklepów, które tworzą kompleksowe Centrum Ogrodniczo-Rolnicze, gdzie każdy z naszych Klientów z pewnością znajdzie coś dla siebie. Rosnące oczekiwania naszych Partnerów handlowych są dla nas wyzwaniem, które podejmujemy proponując szeroki wachlarz usług rolniczych z zakresu uprawy, siewu i zbioru płodów rolnych. Naszym Klientom oferujemy skuteczne i efektywne rozwiązania, dzięki którym możliwe jest osiągnięcie przez rolnika maksymalnego zysku i wysokiego poziomu satysfakcji – stąd decyzja o rozszerzeniu działalności o usługi ubezpieczeniowe.

W którym momencie Pana współpracy z PZU powstał pomysł o otwarciu placówki?
Otwarciem placówki zainteresowani byliśmy od samego początku współpracy. Posiadanie własnego lokalu było dodatkowym atutem. Zależy nam na wysokim standardzie obsługi klientów, a biuro i możliwość obrandowania podnosi również nasza wiarygodność na rynku.

W jaki sposób biuro zmieniło obsługę klientów Pana firmy Chemiland?
Klienci korzystający z biura cenią nowoczesny design i profesjonalną obsługę. Poważne rozmowy o biznesie wymagają skupienia i dyskrecji. Klienci nie mają problemu z parkingiem, zróżnicowane godziny pracy biura dają klientom dużą elastyczność i dostępność naszej placówki.

Jakie ma Pan plany na dalszy rozwój biznesu?
Jesteśmy dopiero na początku naszej drogi do sukcesu, nasz cel to ciągły rozwój portfela i pozyskiwanie nowych klientów. Dysponujemy własną bazą lokali handlowych w innych miejscowościach, w przyszłości chcielibyśmy otworzyć drugie biuro w Zalewie.

Co we współpracy z PZU szczególnie sobie Pan ceni?
Najważniejsze to ciągłe wsparcie kierownika i specjalisty w bieżącej pracy naszego doradcy. To profesjonalne standardy i proces wdrożenia. PZU otworzyło nam drogę do nawiązania nowych znajomości i pozyskania nowych klientów.

Jaki jest Pana przepis na sukces?
Systematyczna ciężka praca, poparta doświadczeniem i profesjonalizmem.

Biuro Agent 1.0 mieści się w miejscowości Dzierzgoń, przy ul. Wojska Polskiego 24. Oficjalnie zostało uroczyście otwarte 24.08.2021 r.  przez Prezesa firmy Chemilnad Sp z o.o. -  Pana Piotra Juchno. Wśród zaproszonych gości przybyły same osobistości - Burmistrz Dzierzgonia-Jolanta Szewczun, Wójt Gminy Stary Dzierzgoń – Marek Turlej, klienci firmy oraz oczywiście przedstawiciele PZU. Było hucznie i smacznie - był tort, szampan, przecięcie wstęgi i balony, liczne życzenia samych sukcesów i rozwoju przez zaproszonych gości.

Joanna Steifer

Joanna Steifer

Dyrektor Sprzedaży Wyłącznej - Obszar Warmińsko-Mazurski

Joanna Steifer

Biuro w Dzierzgoniu – kolejne biuro w obszarze Warmińsko-Mazurskim ale na pewno inne od pozostałych. Połączenie biznesu skierowanego na potrzeby rolników (centrum ogrodniczo-rolnicze) z uzupełnieniem oferty o ubezpieczenia majątkowe i życiowe, to na pewno strzał w dziesiątkę! Piękne biuro, ale przede wszystkim miła i profesjonalna obsługa, już teraz gwarantują zadowolenie Klienta.

 Iwona Zagórska

Iwona Zagórska

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych - Obszar Warmińsko-Mazurski

 Iwona Zagórska

Jestem ogromnie dumna, że po trudnym okresie pandemii udało się sfinalizować projekt otwarcia biura, o którym Chemiland marzył od samego początku działalności. Mam nadzieję, że będzie to przełomowa chwila w prowadzonym od ponad roku biznesie. Wierzę, że zaangażowanie, entuzjazm i dbanie o najwyższe standardy w obsłudze klientów, zaowocują również świetnymi wynikami i ugruntują pozycję Agenta PZU na nie tylko lokalnym rynku. Życzę samych sukcesów, zadowolonych z obsługi w nowej placówce klientów i trzymam mocno kciuki za pomyślny rozwój firmy.