Małgorzata Barbara Dudek-Niebrzydowska, Wrocław , Krzywoustego 279

https://malgordudek.agentpzu.pl

Duet, który tworzą Pani Danuta z Panią Małgorzatą, to agentki, które 5 sierpnia uroczyście zainaugurowały nowe biuro w standardzie Agent 2.0 we Wrocławiu. 

Biuro zlokalizowane jest w północnej części miasta. Poza licznymi osiedlami domów jednorodzinnych i willi oraz dawnymi osadami wiejskimi, znajdują się w niej trzy duże osiedla: Zakrzów, osiedle Psie Pole i Różanka. Od samego początku biuro spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem klientów, którzy już w pierwszych dniach funkcjonowania odwiedzali je nie tylko z ciekawości, ale i w celu zakupu ubezpieczeń. Agentki były laureatami naszego konkursu "Jasne, że Własne", w którym zdobyły nagrodę w kwocie  2 000 zł.

"Jestem agentem od ponad 10 lat. Otworzenie Agencji 2.0 jest kolejnym krokiem w rozwoju mojej działalności. Biuro pozwala na profesjonalną obsługę klienta, wzbudza zaufanie, a tym samym stwarza możliwość pozyskania nowych klientów" - mówi właścicielka biura, Małgorzata Dudek-Niebrzydowska.

Marlena Grygorowicz

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Pani Małgorzata Dudek-Niebrzydowska dzięki wieloletniej pracy w zawodzie agenta zyskała dużą wiedzę oraz doświadczenie. Bardzo ważne jest dla niej jest ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych. Regularnie uczestniczy w szkoleniach, gdzie pogłębia swoją wiedzę, którą wykorzystuje w relacjach z klientami. Doradza im w wyborze najlepszego rozwiązania i zakupu ubezpieczenia. Razem z Panią Danutą Grabowską tworzą zespół gotowy na nowe wyzwania. Dlatego też naturalnym, kolejnym krokiem agentki, która ma poziom Lidera, było otwarcie biura Agenta 2.0. , co traktowała jako wyzwanie i możliwość pozyskania nowych klientów. Najważniejszy jednak był pomysł na dobrą lokalizację. Duże znaczenie miał ruch pieszy oraz samochodowy. Udało się to połączyć. Dziś klienci trafiając do biura, mogą liczyć na profesjonalną obsługę. Jestem przekonana, że biuro agenta 2.0 to właśnie rozwój, który przełoży się na realizację założonych planów, nie tylko planów zawodowych.

Marzena Nowicka

Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży

Pani Małgosia jest jedną z najbardziej wytrwałych agentek w Zespole 309. Wcześniej przy starcie projektu Agent 2.0 w 2016 roku, prowadziła biuro, które musiała zamknąć ze względu na brak standardów lokalowych. Ogromne doświadczenie i ambicja nie pozwoliły jednak na pracę w terenie. Dwa lata zajęło jej szukanie idealnego miejsca i mamy kolejne rewelacyjne biuro w naszym obszarze. Biuro położone w bardzo atrakcyjnej części Wrocławia na pewno zagwarantuje sukces. Pani Małgosia jako osoba zaangażowana i wytrwała, prawdziwy przedsiębiorca, świetnie rozplanowała swój pomysł na biznes. To agentka godna naśladowania. Życzymy Pani Małgosi samych sukcesów!!