Hubert Żyła, Warszawa , Św. Jacka Odrowąża 15

https://hzyla.agentpzu.pl

Zmiana standardu na najwyższy – Agent 3.0

Biuro agenta PZU – Warszawa, ul. Odrowąża

Młody, przedsiębiorczy i ambitny agent, który jest właścicielem trzech biur ubezpieczeniowych, postanowił zmienić standard jednej z placówek na najwyższy. Dlaczego podjął taką decyzję, opowiada w rozmowie z Sebastianem Oliszewskim – Koordynatorem ds. Sieci Placówek Agencyjnych. 


Placówka przy Odrowąża to miejsce, w którym pracujecie od blisko 15 lat. Jakie były początki tego miejsca?
15 lat... toż to prehistoria – śmiech. W tym miejscu zaczęła się historia mojej agencji, wiele ciepłych i radosnych wspomnień, ale teraz skupiam się na tym co przed nami.

Teraz po kilkunastu latach placówka awansowała do najwyższego segmentu biur PZU Agent 3.0. Co to dla Ciebie oznacza?
Jest to przede wszystkim ogromne wyróżnienie, ale też docenienie codziennej pracy mojej oraz całej agencji. Cieszymy się sukcesem, ale nie spoczywamy na laurach. Przynależność do segmentu biur PZU Agent 3.0 to nie tylko wystrój, ale też jakość, o którą trzeba nieustannie dbać.

Jak klienci reagują na zmiany w wizualizacji?
Spotykamy się z pozytywnymi reakcjami, duży komfort i poczucie prywatności dają wydzielone stanowiska obsługowe.

Jakie są dla Ciebie najważniejsze korzyści z prowadzenia placówki PZU Agent 3.0?
Przynależność do najlepszych, profesjonalny wizerunek, no i ta wygodna kanapa – śmiech (nawiązanie do filmu, w którym wystąpił Hubert, mówiąc o kanapie: TUTAJ). Dużym atutem jest oznakowanie zewnętrzne, jesteśmy jeszcze lepiej widoczni, a aranżacja sprawia, że w takim wnętrzu pracuje się naprawdę przyjemnie. 

Jakie masz plany na przyszłość?
To proste, dalszy rozwój, może następna placówka 3.0. Na tym polega bycie agentem, trzeba być lepszym niż było się wczoraj.

Łącznie prowadzisz 3 biura w Warszawie, jak się zarządza taką siecią placówek ubezpieczeniowych i przede wszystkim ludźmi?
Wybierz sobie zawód który lubisz, a już nigdy nie będziesz musiał pracować. Śmiało mogę powiedzieć, że u mnie ta dewiza się sprawdza, dlatego jest to sama przyjemność. Ponadto mamy świetny, zgrany i profesjonalny zespół, dlatego tak dobrze nam idzie.


Redakcja: Marta Żukowska

Dariusz Koziński

Dariusz Koziński

Dyrektor Sprzedaży Obszaru Mazowieckiego Północ

Dariusz Koziński

Agencja reprezentowana przez Huberta i jego mamę, to wizytówka PZU pod każdym względem. Począwszy od pięknych biur, poprzez profesjonalną obsługę klientów, a na wynikach sprzedaży skończywszy. Cenię Huberta za jego postawę „na tak”, odpowiedzialność w prowadzeniu biznesu ubezpieczeniowego i otwartość na nowe rozwiązania proponowane przez PZU. Cieszę się, że mam takiego agenta w swoje sieci, laureata wielu konkursów i nagród.

Kamil Bożedajek

Kamil Bożedajek

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych – ZS AW Warszawa 116

Kamil Bożedajek

Agent Hubert Żyła znajduje się w segmencie Lider Plus. Hubert wraz z mamą współpracuje z PZU od 15 lat i przez ten czas stworzył dynamicznie rozwijającą się agencję, w której skład wchodzą 3 biura na terenie Warszawy. Hubert zatrudnia zmotywowanych, doświadczonych sprzedawców, którzy są ekspertami w sprzedaży produktów majątkowych i życiowych. Chętnie podejmuje nowe wyzwania i działa w różnych projektach, gdzie może dzielić się swoją wiedzą. Gdy dowiedział się o projekcie Agent 3.0 od razu się nim zainteresował i chciał w nim uczestniczyć. Prowadząc swój biznes, kładzie nacisk na profesjonalny wygląd biura, oraz najwyższe standardy obsługi klienta. Cieszę się z tego, że Hubert jest w moim Zespole, gdzie wnosi dużo pozytywnej energii, a także jest laureatem wielu konkursów.