Małgorzata Piątek, Kraków , Osiedle Złotej Jesieni 3B

https://mapiatek.agentpzu.pl

12 września otworzyliśmy kolejne profesjonalne biuro Agenta 2.0. Jesteśmy coraz bliżej naszych klientów teraz również na Osiedlu Słonecznym w Krakowie. Placówka mieści się w sąsiedztwie innych usług, bezpośrednie wejście z ulicy zapewni naszym klientom lepszy dostęp do biura, dodatkowo w pobliżu dostępnych jest wiele miejsc parkingowych umożliwiających łatwiejszy dojazd i oszczędność czasu. Doskonale oznakowania placówka jest widoczna dla klientów z daleka i nadaje jej profesjonalny wygląd. Zapraszamy do nowego biura!

Rozmawiamy z właścicielką - agentką Małgorzatą Piątek.

Jaka jest Pani historia w PZU?
Współpracę z firmą podjęłam w 2010 r. Przeszłam z PZU zmianę systemu z Titus Plus na Everest, pamiętam to doskonale ponieważ ciężko mi było nauczyć się nowego systemu. Natomiast dzisiaj potrafię doskonale się w nim poruszać. Dzięki pomocy mojego zespołu sprzedaży czyli Ani Cyrnek i Dawida Michnowicza moja współpraca z PZU jest owocna i mam nadzieję, że taka pozostanie.

Jakie korzyści widzi Pani patrząc na swoje biuro?
Moje biuro znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, przemieszcza się tu sporo ludzi, a co za tym idzie mam możliwość pozyskania nowych klientów "z ulicy", nie z polecenia.

Jak klienci reagują wchodząc do nowego biura?
Najczęstsze reakcje klientów po wejściu do biura, to zachwyt nad grafiką z Kościołem Mariackim - naklejoną przez PZU na ścianie mojej agencji. 

Jakie jest największe wyzwanie zawodowe jakie przed Panią stoi w najbliższym czasie?
Chciałabym zostać Agentem Liderem Plus, a co za tym idzie, muszę zwiększyć sprzedaż ubezpieczeń oraz rozwinąć się w ubezpieczeniach życiowych.

Co Panią motywuje do codziennej pracy?
To co mnie motywuje do pracy i myślę że 99% społeczeństwa - to chęć zarobienia pieniędzy, jedynie co nas różni to nasze potrzeby na co je wydamy. Oprócz pieniędzy to jeszcze jedno, jeśli obiecałam klientowi ofertę bądź polisę, to dotrzymuję słowa. 

Jak układa sobie Pani pracę w agencji? Kilka słów o współpracownikach?
Swoją działalność ubezpieczeniową prowadzę od 10 lat i od momentu kiedy zatrudniłam pracownika, zawsze to wygląda tak samo i uważam, że się sprawdza przede wszystkim po ilości zadowolonych klientów. Najpierw liczymy wznowienia w odpowiednim czasie abym mogła zadzwonić do klienta, który musi się przygotować finansowo, a na bieżąco obsługujemy nowych klientów.

Praca to nie wszystko, co lubi Pani robić poza nią?
Nie mam zbyt dużo wolnego czasu ponieważ praca często zajmuje mi 10 godzin dziennie. Moi klienci to w większości już moi znajomi, także spotkania z nimi są zazwyczaj długie. Jeśli już znajdę czas dla siebie to zazwyczaj spędzam go aktywnie na rowerze, rolkach, a w zimie na desce snowboardowej.

Magdalena Molicka

Magdalena Molicka

Koordynator ds. Placówek Agencyjnych

Magdalena Molicka

Z przyjemnością pracowałam przy projekcie otwarcia placówki w Krakowie na Osiedlu Słonecznym. Placówka jest bardzo dobrze zlokalizowana, w sąsiedztwie innych usług, na dużym krakowskim osiedlu. Dostęp z ulicy i duża ilość miejsc parkingowych sprawia, że klient może swobodnie dostać się do placówki. W ramach otwarcia biuro zyskało profesjonalny wygląd w środku oraz otrzymało widoczne oznakowanie zewnętrzne. Pani Małgosia to osoba zdeterminowana do działania, zaangażowana i oddana swojej pracy. Klientów obsługuje profesjonalnie i do każdego ma indywidualne podejście. Całemu zespołowi życzę powodzenia i dalszego rozwoju biznesu.

Anna Cyrnek

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych - Otwórz menu ZS AW Kraków 44

Małgosia Piątek współpracuje z PZU SA już ponad 10 lat – wcześniej jako sprzedawca, obecnie jako właściciel agencji ubezpieczeniowej. Mając przed oczami cały ten okres – widać jak ciężka praca, ambicja i poświęcenie przyniosły wspaniałe efekty. Dziś Gosia to bizneswomen, posiadająca doskonale funkcjonującą, rozwijającą się firmę, zatrudniająca dwoje sprzedawców, właścicielka pięknego biura przy jednej z głównych ulic Nowej Huty w Krakowie. Jak sadzę, do takich inwestycji skłoniły Małgosię świetne wyniki – z rosnącą co roku dynamiką przypisu średnio ponad 135%, szybkie osiągnięcie stabilnej pozycji Lidera, a obecnie dążenie do kolejnego segmentu. Z pewnością cechy charakteru, profesjonalizm i ciężka praca, przyczyniły się do sukcesu, ale także wsparcie najbliższych współpracowników Klaudii i Pawła, którzy w pełni są oddani swojej szefowej i bardzo mocno angażują się w wykonywanie planów agencji, rozwój bazy klientów i najlepszą obsługę. Biuro na osiedlu Słonecznym w Krakowie od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem – liczni klienci przybywają w celu zawarcia polisy ubezpieczeniowej, czy uzyskania porady w zakresie ubezpieczeń majątkowych i życiowych. Obsługa dwóch osób w takim miejscu jest wręcz niezbędna ze względu na rosnącą grupę osób ubezpieczonych w tej agencji. Osobiście bardzo się cieszę z naszej współpracy, z niesamowitych postępów Małgosi Piątek, rozwoju jej firmy i oczywiście nadal będę pomagać w kolejnych przedsięwzięciach Gosi – z całego serca życzę samych sukcesów.