Kolejne biuro agenta PZU powstało w Zduńskiej Woli. Jego właścicielka - Magda Ceglarek pracowała wcześniej w PZU, w PSG  - jest więc w pełni przygotowaną osobą do pracy. To osoba profesjonalna, nastawiona na najwyższą jakość obsługi klienta, wie, co chce osiągnąć. Z takim nastawieniem i pracowitością na pewno osiągnie sukces. Małymi krokami buduje silną pozycję w zespole. - mówi Beata Kurcaba, Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych. 

O miejscu nowego biura zdecydował fakt, że to popularna lokalizacja w mieście. Jest tu największe skupisko lokali użytkowych i handlowych. Wielu klientów przychodzi do biur, lekarzy, szkół, szkoły tańca i na siłownię.

Zapraszamy na rozmowę Michała Gronia - Koordynatora ds. Sieci Placówek Agencyjnych z właścicielką nowego biura - Magdą Ceglarek.

Opowiedz proszę kilka słów o swoim doświadczeniu zawodowym i współpracy z PZU?
Moja współpraca z PZU zaczęła się w 2015 roku w Łodzi, u Agenta Partnera, gdzie zajmowałam się kompleksową obsługą wszystkich ubezpieczeń. Po kilku miesiącach zdecydowałam się przejść do Agencji Biurowej w moim rodzinnym mieście Zduńska Wola, tutaj zdobywałam doświadczenie głównie z zakresu ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych. W 2016 roku objęłam stanowisko Doradcy Klienta w związku z reorganizacją funkcjonowania oddziału PZU w Zduńskiej Woli. W lutym tego roku zdecydowałam się na pracę jako agent wyłączny.

Dlaczego zdecydowałaś się na otwarcie biura?
Po kilku latach pracy na sali obsługi, postanowiłam zaryzykować i otworzyć własne biuro. Dzięki temu mogę lepiej zaplanować swoją pracę i poświęcić odpowiednią ilość czasu na obsługę klienta.

Opowiedz jak doszło do wyboru tej lokalizacji?
Wybór lokalizacji nie należał do najłatwiejszego zadania ale udało się. Wybrałam budynek, w którym prowadzone są różnego rodzaju działalności usługowo-handlowe. Lokal mieści się na parterze, jest zadbany i ładny.

Jak planujesz rozwijać dalej swój biznes? Jak biuro zostanie wykorzystane do realizacji Twoich celów?
Chcę pozyskać jak najwięcej klientów indywidualnych jak i tych, którzy prowadzą własne firmy. Z racji tego, iż sprzedaję również ubezpieczenia PZU Życie mam szeroki wachlarz możliwość w zakresie obsługi klienta. Profesjonalnie zaaranżowane biuro zapewnia większy komfort obsługi klienta.

Jakie wyzwania stoją obecnie przed osobami zajmującymi się ubezpieczeniami?
Przekonać młodych ludzi, którzy żyją z dnia na dzień, że warto ubezpieczyć nie tylko samochód i mieszkanie, ale zabezpieczyć przyszłość swoją i swoich bliskich.

W jaki sposób promujesz swoją nową placówkę?
Jestem obecna w Internecie, mam swoją stronę www i wizytówkę google. Skorzystałam również z dostępnych szablonów ulotek, które za zgodą Biura Marketingu wydrukowałam i rozniosłam po mieście. Mam też przygotowaną reklamę, która niebawem zostanie wyemitowana w lokalnych mediach.

Czego Ci życzyć?
Wielu klientów, wytrwałości w dążeniu do celów.

Tego życzymy! Powodzenia!


Beata Kurcaba

Beata Kurcaba

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Beata Kurcaba

To już piąta placówka w Zduńskiej Woli i cieszę się, że rozwijamy się w tym kierunku. Tym bardziej, że biuro otworzyła adeptka - bez żadnych obaw podjęła wyzwanie, wiedząc, że właściwa, profesjonalna obsługa klienta doprowadzi ją do sukcesu. Życzę Magdzie wielu klientów i wytrwałości.