Po kilku miesiącach intensywnych przygotowań, prac remontowych oraz doboru optymalnych rozwiązań związanych z aranżacją i wizualizacją nowego biura, nastąpił długo wyczekiwany moment uroczystego otwarcia nowej placówki PZU w standardzie Agent 2.0. 
Biuro zostało otwarte w Bystrzycy Kłodzkiej, przy ul. Strażackiej 6. Lokal usytuowany jest w centrum komunikacyjnym miasta. Obok niego znajdują się liczne sklepy oraz plac targowy, nie brakuje też miejsc parkingowych. Budynek w którym mieści się biuro jest nowy, wcześniej nikt w tym lokalu nie prowadził żadnej działalności. Standard biura jest na wysokim poziomie, lokal jest przestronny ma 36 m², dodatkowo znajduje się w nim praktycznym kąciki dla dzieci. 

Swoją karierę z firmą PZU SA rozpocząłem ponad rok temu. Na decyzję o rozpoczęciu takiej działalności wpłynęła przede wszystkim chęć rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych, świadomość tego, że ubezpieczenia w dzisiejszym świecie są coraz bardziej pożądane przez klientów. Poza tym praca z ludźmi sprawia mi przyjemność, a ich zadowolenie motywuje mnie do dalszych działań, z czego czerpię mnóstwo satysfakcji. Biuro to forma mojej identyfikacji oraz poczucie bezpieczeństwa dla klienta, który w każdej chwili może zwrócić się do mnie o pomoc lub poradę w sprawie ubezpieczeń – mówi Bartosz Urban, właściciel biura.

Katarzyna Kisiel

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych

Agent Bartosz Urban współpracuje z Zespołem Sprzedaży Bystrzyca Kłodzka od lipca 2017 roku. W tym czasie dał się poznać jako młody i ambitny adept. Podczas tych kilku miesięcy w zespole sprzedaży podjął również współpracę z PZU Życie. Jest osobą otwartą na wszelkie zmiany w firmie i zawsze chętną do poszerzania swoich kompetencji. Z łatwością nawiązuje kontakty z ludźmi, dba o polecenia u klientów. Obsługuje ich kompleksowo, nie tylko poprzez sprzedaż ubezpieczeń, ale również obsługę klienta w czasie trwania umowy. Bartosz Urban jest osobą nastawioną na cel, od samego początku swojej pracy w PZU SA wiedział, że chce otworzyć biuro Agent 2.0, aby świadczyć usługi ubezpieczeniowe na najwyższym poziomie, w komfortowych dla klienta warunkach. Życzę Bartoszowi samych sukcesów i szybkiego rozwoju biznesu.

Bogusława Gawroniuk

Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży

21 września miało miejsce kolejne otwarcie nowej agencji 2.0 w Obszarze Opolskim, tym razem w Bystrzycy Kłodzkiej. Miasto z potencjałem i wspaniałą historią, liczące 10 tys. mieszkańców, może pochwalić się trzecią profesjonalną agencją PZU. Oprócz świetnej lokalizacji i nowoczesnego wnętrza, najważniejszy w tym jest człowiek – nasz wyjątkowo zdolny agent Bartosz Urban, właściciel biura, który z wielką pasją i energią przyciąga do siebie klientów. Zaraża optymizmem, pomysłami i jest przykładem dla innych kolegów i koleżanek agentów z ZS 323 Bystrzyca Kłodzka. Chce się powiedzieć – Bartek jesteś „skazany” na sukces. Powodzenia.