Piotr Popławski, Błonie , Rynek 2

https://pipoplawski.agentpzu.pl

Dobrze znane miejsce i świeże podejście nowych właścicieli. Zapraszamy na rozmowę Sebastiana Oliszewskiego - Koordynatora ds. Sieci Placówek Agencyjnych z Piotrem Popławskim i Anną Wołowczyk, agentami, którzy razem prowadzą biuro w Błoniach.

Nowi, młodzi Agenci w miejscu z tradycją, kojarzonym z PZU. Przejęliście placówkę po poprzednim Agencie PZU, czy łatwo było podjąć to wyzwanie?
Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Wielu klientów od lat ubezpieczało tutaj swoje majątki i dobrze znali to miejsce. Mogli liczyć na profesjonalną obsługę przez agentów z długoletnim stażem i to było wyzwanie, którego najbardziej się obawialiśmy, czy damy radę sprostać wszystkim oczekiwaniom klientów. Po dwóch miesiącach pracy wiemy już, że warto było podjąć to wyzwanie i że damy radę.

Jak klienci reagują na nowe twarze w placówce?
Wielu klientów pyta się o agentów, którzy ich obsługiwali. Jednak obserwujemy, że dają nam swój kredyt zaufania i zostają z nami. Niektórzy z uśmiechem na twarzy mówią, że witają młode pokolenie.

Jakie cele stawiacie sobie na najbliższy rok?
Przez pierwszy rok jako agenci chcemy stać się profesjonalistami w każdym ubezpieczeniu jakie oferuje PZU. Chcemy być agentami, których nasi klienci będą sami polecali ze względu na profesjonalizm i podejście do klienta i dzięki temu sprawnie będziemy budować nasz portfel klientów.

Jak zamierzacie reklamować się wśród mieszkańców Błoni?
Zaczęliśmy naszą reklamę od ulotek , tam gdzie pojawiają się ludzie, tam pojawiamy się również my z informacją i zaproszeniem do naszego biura, gdzie możemy zaproponować rozwiązania dotyczące zabezpieczenia życia i majątku klienta lub firmy. Rozmawiamy z naszymi znajomymi i rodzinami, którzy polecają nas dalej.

Na jakich klientach zamierzacie się skupić w sposób szczególny?
Na tą chwilę nie mamy określonej grupy klientów, na której konkretnie się skupiamy. Każdego klienta chcemy traktować indywidualnie i zabezpieczać jego potrzeby, by był zadowolony z naszych usług i zadowoleniem wracał oraz przekazywał dalej dobre rekomendacje.

Jakie motto będzie przyświecało Waszej działalności?
W życiu nie ma nic za darmo. Jesteśmy osobami młodymi i świadomymi tego, że aby w życiu coś osiągnąć, musimy dużo i ciężko pracować. Obydwoje jesteśmy chętni i przygotowani na ciężką pracę jaka nas czeka. Mamy nadzieje, że za kilka lat będziemy zbierać "owoce" naszej pracy.


Małgorzata Gargas – Marut

Małgorzata Gargas – Marut

Dyrektor Sprzedaży - Obszar Mazowiecki Południe

Małgorzata Gargas – Marut

Piotr i Anna to młode osoby pozytywnie nastawione, zaangażowane i ukierunkowane na rozwój. Dbają o budowanie profesjonalnego wizerunku agenta. Stawiają na własny biznes oparty na współpracy z wiarygodnym partnerem, z którym wiąża wizję wieloletniej współpracy. Wierzę, że osiągną sukces i nie raz nas zaskoczą.

Agnieszka Wiercioch

Agnieszka Wiercioch

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych - ZS AW Pruszków 132

Agnieszka Wiercioch

Ania Wołowczyk i Piotr Popławski to bardzo ambitni młodzi ludzie, którzy świetnie wpisują się w strategię PZU. Od samego początku zdecydowali o byciu agentem uniwersalnym. Dzięki czemu są w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby ubezpieczeniowe klientów i rozwijać swoje przedsiębiorstwo. Wierzę, że ich charyzma będzie inspirować zespół do wydajniejszej pracy.